Menu Zavřeno

Shrnutí DSO livestreamu (10. 9. 2020)

Druhý zářijový čtvrtek proběhl další z oficiálních Drakensang Online livestreamů, tentokrát v podání Jesseho a Fidelise. Dozvěděli jsme se další zajímavé informace o nadcházejícím Content Expansion, zahráli si zajímavou hru (Fidelis or Fidelisn’t)  s fakty k rozšíření hry a zkusili své štěstí v live lottery o hodnotné předměty.

CE – Nové obtížnosti

V minulém streamu bylo odhaleno přepracování a rozšíření stávajících obtížností. Mapy světa budou nyní dostupné v následujících obtížnostech:

  • Normální
  • Bolestivá
  • Trýznivá
  • Smrtící
  • Pekelná
  • Nemilosrdná
  • Krveprolití

Paralelní světy budou přístupné ve třech variantách, a to pekelná, nemilosrdná a krveprolití.

Nové obtížnosti
(zdroj: DSO livestream)

CE – Upravené talenty pro rangera

V předchozích streamech již byly odhaleny upravené talenty pro Rytíře řádu Draka a Čaroděje kruhu. Tentokrát přišla řada na naše hyperaktivní spoluhráče s lukem.

První upravený talent se týká schopnosti Tanec čepelí. Po zatančení dojde k vyvolání ohnivého kruhu v místě, ze kterého byla dovednost použita.

Upravený talent – Tanec čepelí
(zdroj: DSO livestream)

Druhým talentem je upravený Adrenalin. Po jeho použití dojde k ledovému výbuchu okolo rangera, který zraní všechny protivníky. Výbuch se poté opakuje i na konci Adrenalinu.

Upravený talent – Adrenalin
(zdroj: DSO livestream)

Třetí talent vylepšuje schopnost Šipka. V místě doskoku je vyvolán bleskový kruh, který zraňuje protivníky. Tento efekt je velmi podobný schopnosti šampiona Věčně zelené oázy – Anakora.

Upravený talent – Šipka
(zdroj: DSO livestream)

Čtvrtý a pravděpodobně nejzajímavější talent poskytuje schopnosti Lovecký šíp šanci na spuštění sekundárního efektu jedových šipek, které vystřelí okolo rangera. Protivníci zasažení schopností Probodnutí mohou zároveň vybuchnout.

Upravený talent – Lovecký šíp a Probodnutí
(zdroj: DSO livestream)

Poslední úprava se týká vlků, kteří nyní nejsou omezeni na čas a zároveň by jim měly být navýšeny staty. Všechny tyto změny jsou zatím pouze v režimu testování a jejich podoba na produkčních serverech se může lišit.

Upravený talent – Vlci
(zdroj: DSO livestream)

Fidelis or Fidelisn’t – hra s fakty o nadcházejícím rozšíření

Během dnešního vysílání jsme si mohli zahrát zajímavou hru s fakty ohledně nadcházející Content Expansion. Jednotlivé výroky jsem přeložil do češtiny a po jejich rozkliknutí se zobrazí, zda jsou správné.

Nový maximální level bude 75.

Ne.

[collapse]
Rozšíření hry (Content Expansion) představí více než jednoho světového bosse.

Ano, rozšíření přinese dva nové světové bosse.

[collapse]
Bossové a minibossové budou mít štít, který bude nutno zničit předtím, než je budeme moct zranit.

Ano. Na tento štít se zároveň budou vázat nové mechaniky bossů, které při správném využití umožní bosse omráčit či mu případně ubrat více životů. Boje s bossy by se obecně měly dočkat přepracování.

[collapse]
Ženská verze Sargona, která bude terorizovat Dracanie, se jmenuje Sargina.

Ne.

[collapse]
V rámci rozšíření hry budou moct Rytíři řádu Draka používat dvě jednoruční zbraně.

Ne.

[collapse]
V připravovaném rozšíření budeme moct plnit úkoly nezávisle na obtížnostech.

Ano. V současnosti můžeme úkoly plnit pouze na normální obtížnosti (specifické úkoly nás mohou poslat i na bolestivou), ale v rámci rozšíření budeme moct plnit úkoly na jakékoli obtížnosti.

[collapse]

Live Lottery

Live Lottery je pravidelnou součástí livestream. Soutěžící se mohou registrovat napsáním speciálního slova (je ohlášeno na začátku loterie) do chatu. Pokud se na ně usměje štěstěna a jsou vylosování, otevře se jim příležitost změřit své síly v aréně proti CMJesse. V případě výhry obdrží pět vylosovaných odměn, v případě prohry či remízy si pak přijdou na odměny tři.

Live Lottery – 10/09/2020
(zdroj: DSO livestream)
%d bloggers like this: