Menu Zavřeno

Shrnutí DSO livestreamu (1. 7. 2020)

První červencový den se uskutečnil další z DSO livestreamů, ve kterém jsme se dozvěděli zajímavé informace k nadcházejícím akcím a mimo jiné byla odhalena další nová schopnost, tentokrát pro paromechanikusy.

Nadcházející akce

V červenci se můžeme těšit na dva větší eventy. Prvním z nich jsou Kingshillské zamořené stoky, které začnou 10. července a skončí 26. července a druhou je Poraz neporazitelné začínající 27. července a končící 4. srpna 2020.

Zamořené Kingshillské stoky by se měli dočkat úprav. Zatím bylo odhaleno například vyšší drop klíčů ke stokám v závislosti na obtížnosti, na které hráči farmí.

Nadcházející akce
(zdroj: DSO livestream)

Nová schopnost – paromechanikus

Paromechanikusové se dočkají nové schopnosti, která jim umožní přeměnit jejich zbraně v nebezpečné plamenomety. Bylo odhaleno, že čarodějové kruhu a paromechanikusové obdrží dvě nové schopnosti, zatímco rangerové a rytíři řádu draka dostanou po jedné schopnosti. Lze předpokládat, že rangerům a warům přibudou další schopnosti po vydání plánovaného Content Expansion. Druhé schopnosti trpaslíků a mágů by měly být odhaleny během livestreamu, který se uskuteční příští týden. Všechny schopnosti jsou zatím v režimu úprav.

Paromechanikus – nová schopnost
(zdroj: DSO livestream)

Live Lottery

V dnešní live lottery se hrálo o jackpot v podobě eventového roucha akce Letní slavnost. Hráči měli za úkol hledat schovaného CMJesse a nejšikovnějším z hledačů byla vylosována náhodná odměna.

Live Lottery – 1. 7. 2020
(zdroj: DSO livestream)

Bonusový kód

Během streamu jsme obdrželi bonusový kód DEFEATTHEHEAT, který obsahuje 86 komunitních mincí.

Bonusový kód DEFEATTHEHEAT
(zdroj: DSO livestream)
%d bloggers like this: