Menu Zavřeno

Shrnutí DSO livestreamu (1. 10. 2020)

První říjnový týden se uskutečnil další DSO livestream s Jessem a Hansenem. V dnešním vysílá jsme se dozvěděli další informace k nadcházejícímu rozšíření hry, odhalili další dílek puzzlí a přiblížili nadcházející eventy.

Nadcházející akce

Nedávný patch 243 opravil některé chyby spojené s truhlami dobrodruhů (level 60) a zároveň vylepšil připojení na serveru Grimmag.

Už v půlce října se můžeme těšit na upravený event Slavnost duchů (průvodce tímto eventem se již připravuje), který by měl být menší grind oproti předchozím verzím této akce. Některé z vylepšení jako například snížení požadovaného množství ostatků na opakovatelný úkol či vypnutí monster při solové aktivaci ohniště u Wendiga činí dle mého názoru tento event mnohem příjemnějším na hraní.

Nadcházející akce
(zdroj: DSO livestream 1. 10. 2020)

CE puzzlík – nový systém run a drahokamů

Stávající systém run a drahokamů v předmětech se dočká značných úprav. V prvé řadě dojde k navýšení množství slotů pro drahokamy až na 10. Množství slotů v předmětu je přímo úměrné úrovni předmětu (nezapomeňte, že stupně předmětů budou převedeny na nový systém úrovní) s tím, že předměty na maximální úrovni mají všech deset slotů. Jednotlivé sloty zároveň půjde otevřít i za temné mince.

Nové sloty na drahokamy
(zdroj: DSO livestream 1. 10. 2020)

A kam se s těmito novými sloty na drahokamy poděly runy? Runy, stejně tak jako klenoty budeme vkládat do nových „předmětů“. V okna inventáře nám pod ikonou vaku s přísadami přibude nová záložka pro tzv. trinkety (volně přeloženo jako „cetky“ či „tretky“), do kterých budeme runy a klenoty vkládat. Nevíme, zda tyto trinkety budou přidávat i nějaké bonusy.

Nová záložka pro trinkety
(zdroj: DSO livestream 1. 10. 2020)

Úpravy se dočká i povyšování drahokamů. V současnosti potřebujeme vždy tři kameny nižšího stupně, abychom vytvořili jeden drahokam vyššího stupně (tj. ze tří surových rubínů můžeme udělat jeden odštípnutý rubín). Nově budeme ke zvyšování stupně drahokamu potřebovat určité ingredience. Bohužel nám zatím nebylo odhaleno o jaké ingredience a případně jakým způsobem se budou získávat.

Nově bychom měli mít možnost postavu osadit až 50 runami a 30 klenoty.

Nové talentové stromy

předchozím streamu byl odhalen nový talentový strom pro čaroděje kruhu. Během dnešního vysílání proto byly na žádost komunity odtajněny zkušenostní stromy pro ostatní herní třídy. Talenty v jednotlivých sloupcích by měly být aktivní, zatímco pravá sekce poté obsahuje talenty pasivní.

Nový talentový strom pro Rytíře řádu Draka
(zdroj: DSO livestream 1. 10. 2020)
Nový talentový strom pro Rangery
(zdroj: DSO livestream 1. 10. 2020)
Nový talentový strom pro Paromechanikusy
(zdroj: DSO livestream 1. 10. 2020)

Transfer očarování

Transfer očarování umožňuje přenos očarování z jednoho předmětu do jiného předmětu (a to klidně i předmětu jiného druhu). Dnes jsme se blíže dozvěděli, že výrobní surovinou potřebnou pro tento transfer budou runy moci.

Následující screen ukazuje přenos očarování mezi dvěma předměty. Cena je zde pouze pro účel demonstrace (nevíme jaké úrovně jsou předměty ani jaká očarování obsahují) a výsledná implementace na produkční servery může být jiná.

Okno transferu očarování
(zdroj: DSO livestream 1. 10. 2020)

Bonusový kód

Drakensang oslavil dvacet tisíc odběratelů na platformě Twitch. Při této příležitosti mohla komunita hlasovat které ze dvou sad odměn chtějí v bonusovém kódu.

Dvacet tisíc odběratelů na Twitchi
(zdroj: DSO livestream 1. 10. 2020)

A většina hráčů zvolila první možnost. Bonusový kód THX4TWITCH20K proto obsahuje 500 zakletých perel, 5 mocných zakletých perel, 1 klenot oživení a 10 klíčů k amforám.

%d bloggers like this: