Menu Zavřeno

Shrnutí DSO livestreamu (07. 02. 2020)

V pátek 7. 2. 2020 se uskutečnil další z pravidelných DSO livestreamů s CMJessem a Hansenem. Tentokrát jsme se z YouTube přesunuli na platformu Twitch a dozvěděli se informace k Návratu Dragana a Velikonočnímu eventu.

Velikonoční event – nový mount

Velikonoční event přinese některé vajíčkové mounty, kteří nebyli dostupní v loňské iteraci eventu. Na screenu níže můžete vidět krystalické vejce.

Krystalické vejce
(zdroj: DSO livestream)

Velikonoční event – společníci

Minulý livestream odhalil, že Velikonoční event přinese nové společníky, což budou překvapivě vajíčka. Toto zlovolné vejce například navyšuje hodnotu kritických zásahů a kritické zranění.

Nový společník – velikonoční vejce
(zdroj: DSO livestream)

Dragan – mapy za Zakleté perly

Oproti minulé iteraci eventu stojí nyní vstup na všechny mapy (Pastviny, Sirnatá poušť, Draganovy vykopávky, Železný les v noci) stejné množství Zakletých perel. Cena za vstup se zvedá se zvolenou obtížností.

Na livestreamu jsme měli možnost se podívat na Temné pastviny. Z monster na této mapě sbíráme postup do druhé postupové lišty. Zároveň zde můžeme získat nový kostým ohnivého bezhlavého rytíře.

Temné pastviny
(zdroj: DSO livestream)

Na mapě se nyní objevují ohniví elementálové. Jakmile zlikvidujeme všechny elementály, tak se objeví bezhlavý ohnivý rytíř (miniboss) jehož poražením můžeme získat kostým.

Ohniví elementálové
(zdroj: DSO livestream)

Poražením elementálů se nám na mapě zobrazí boss. Na minimapě je znázorněn charakteristickou ikonou.

Ohnivý bezhlavý rytíř na minimapě
(zdroj: DSO livestream)

Novinkou je výskyt beden u vstupu na mapu. Po poražení zhruba 80 % monster na mapě máme možnost tuto truhlici otevřít. Může nám z ní vypadnout mocná zakletá perla (potřebná pro vstup k bossům), dva klíče k amfoře či jiné užitečné předměty.

Truhla na každé instanci mapy
(zdroj: DSO livestream)

Po vybití celé mapy máme šanci na to, že se nám objeví portál do nového dungeonu (Mystras v noci či Divoký les v noci).

Otevřený vstup na Mystras v noci
(zdroj: DSO livestream)

Vyvolávání portálů je však zatím individuální (může být upraveno). Může se nám proto stát, že část skupiny bude mít portál na jinou mapu nebo nebude mít žádný portál. Uvidíme, zda se na základě zpětné vazby testerů dočkáme v tomto úpravy.

Vstup na Mystras v noci
(zdroj: DSO livestream)

A málem bych zapomněl! Vstup na tuto mapu od nás nevyžaduje žádné perly a nabízí nám tudíž možnost získat postup a drop navíc.

Okno pro vstup na Mystras v noci
(zdroj: DSO livestream)

Pamatujete si ještě na truhly z eventu „Všichni za jednoho“? Takové ty, které byly restriktivní vždy jen na jednu herní třídu a vyžadovaly speciální esenci duší? Objeví se i na Návratu Dragana a prý by nám měli pomoct při plnění eventu. Zároveň by u nich měl být sníženo množství bodů života tak aby šly snáze zabít. Pokud už nemáte esenci duší, tak nemusíte věšet svou ani ničí jinou hlavu. Esence prý půjde získat. Uvidíme tedy, jak si s tímto konceptem pohrají.

Truhlice Nui
(zdroj: DSO livestream)

Live lottery

Ve včerejší live lottery měli hráči možnost hledat CMJesse a případně obdržet postříbřenou kočičku pro štěstí.

Live lottery (7. 2. 2020) – odměny
(zdroj: DSO livestream)
%d bloggers like this: