Menu Zavřeno

Rychlá orientace v almanachu!

Almanach se začíná pomaličku, ale jistě plnit informacemi, ale jak se v nich rychle orientovat? V tomto příspěvku se dozvíte několik užitečných tipů a triků pro rychlou orientaci v almanachu.

Nejnovější obsah

Hned první sekce homepage je věnována nejnovějšímu obsahu. Nalezneme v ní informace o nově vydaných příspěvcích či aktualizovaných stránkách. Kompletní souhrn informací o novém obsahu pak nalezneme v deníku blogu.

Rychlá navigace

Rychlá navigace, jak už název napovídá, obsahuje odkazy na jednotlivé sekce almanachu. Ať už hledáte přehled všech unikátních plášťů, návod na ponk či cokoli jiného ze zpracovaného obsahu, tak je rychlá navigace tím pravým místem kam se podívat.

Kalendář eventů

V pravém panelu hlavní stránky naleznete kalendář eventů. Zajímavostí je, že když si najedete myší nebo rozkliknete vybraný den, zobrazí se vám jednotlivé eventy, které jsou v dané době aktivní. Můžete se tak dozvědět nejenom časy jednotlivých akcí, ale zároveň zde najdete i průvodce příslušnými eventy.

Aktuální a nadcházející eventy

Jak už název napovídá, tato sekce obsahuje soupis aktuálních a nadcházejících eventů. Po kliknutí na název eventu se zároveň zobrazí i průvodce eventem (pokud je k dispozici).

Štítky a rubriky

Pokud hledáte rychle třeba přehled všech poznámek k patchům či inspirační buildy pro Rangery, není nic těžšího než rozkliknout příslušný štítek či rubriku. Vyfiltruje se vám tak přehled všech článků, které se zabývají danou problematikou.

Newsletter

Chcete být informování o aktuálních událostech v Dracanii? Můžete odebírat novinky almanachu, které vám zašlou upozornění e-mailem na nové příspěvky a už nikdy nepropásnete důležité informace!

%d bloggers like this: