Menu Zavřeno

R252 – představování novinek #1

Na testovacím serveru se už začínají objevovat první vlaštovky z nadcházejícího patche 252, který je zaměřen převážně na event Slavnost výročí Dracanie. V prvním dílu představování se podíváme na zajímavou nabídku u Grimy.

Grima se stala oblíbenou součástí Dracanie a během každého velkého eventu nabízí zajímavou eventovou nabídku za drakeny. Ani nadcházející výroční event není výjimkou. Berte prosím v potaz, že zobrazované ceny (a limity pro nákup předmětů) nemusí být finální.

Letošní Slavnost výročí Dracanie bude v pořadí desátá. K této příležitosti bude Grima nabízet speciální Kruh 10. výročí (dekorativní efekt alchymistického kruhu), který obsahuje nápis „TEN YEARS OF DSO“ neboli „10 let DSO“. Emoce Dracanského klepáků a stopa černého kouře byla představena na nedávném oficiálním livestreamu.

Celkem zajímavým přídavkem do nabídky je koncentrovaná runa slunovratu navyšující kritickou hodnotu, body života a odolnosti vůči mrazu. Potěšit může i runa zhodnocení, ale většinu hráčů může zajímat právě drahokam zhodnocení za 22 000 drakenů. Každý z těchto předmětů lze koupit jednou za celý event.

%d bloggers like this: