Menu Zavřeno

R251 – představování novinek #4

Horké letní měsíce se už pomaličku blíží a jedním ze způsobů, jak je strávit je ve světě Drakensang Online u Letní slavnosti. V tomto představování novinek se proto podíváme na nějaké zajímavé nabídky za solární mince, které lze během eventu farmit.

K.A.Py

K.A.Py jsou jízdní zvířata v podobě mechanického obleku od pasu dolů. Jejich zakoupení za solární mince je výhodnější, než za pozlacené čtyřlístky a poměrně snadno tak můžeme dosáhnout na odměnu za pět K.A.P v podobě univerzální runy a drahokamu.

Velikonoční vajíčka a holátka

Gnob během Letní slavnosti nabízí eventová jízdní zvířata, mezi kterými nalezneme také (skoro) všechna vajíčka Jarního festivalu. Pokud vám tedy nějaké chybí do sbírky, můžete je během Letní slavnosti doplnit.

Stejně tak se v nabídce nachází i Tajemná holátka.

Barevné bomby

Konečně můžeme „jet bomby“ tím, že u Zahira zakoupíme čtyři nové emoce s vrháním barevných bomb.

Premium Day věci

Spousta předmětů z nedávné nákupní akce Premium Day se dostala do nabídky u Emilie. Pokud jste promeškali příležitost k nákupu předmětů horlivosti nebo některého z exkluzivních jízdních zvířat a společníků, můžete využít další příležitosti v Letní slavnosti.

Nově byla do letní nabídky u Emilie zařazena i sada vzhledů Bronzové noční můry.

Pro případné levelování postav můžete využít i velkých knih zkušeností, které na jednu hodinu navýší zisk bodů zkušeností o 200 % či 500 %.

Do nabídky byly přidány i měšce s drahokamy, byť jejich cena není úplně nejnižší.

R251 – představování novinek

%d bloggers like this: