Menu Zavřeno

R248 – představování novinek #2

Patch 248 je už skoro za dveřmi a brzy se nám tak otevře vstupu na novou mapu zvanou Sférická křemenová jeskyně. Čím je tato lokace zajímavá a jak se na ni dostaneme?

Thabo, sférický mág v městských oblastech, pro nás bude mít dva nové denní úkoly. Denní, protože je půjde plnit jednou za den.

Nové dva denní úkoly u Thaba

První úkol Neznámá teleportace nás pošle do Hagastovy kaverny (v normálním světě nikoli mezisvětě) sbírat nebeské kameny z poražených nepřátel. Kameny padají i na normální obtížnosti a během jednoho vyčištění kaverny se mi podařilo na testovacím serveru nasbírat víc než polovinu požadovaného množství, takže jejich získávání nevidím jako problematické.

První denní úkol pro zisk cesty do sférické jeskyně
Z monster v Hagastově kaverně vypadávají nebeské kameny

Odevzdáním nebeských kamenů Thabovi obdržíme cestovní předmět, který nás přenese na novou mapu – Sférickou křemenovou jeskyni. Tato lokace slouží primárně k získávání sférických fragmentů a plnění druhého denního úkolu na porážení monster.

Druhý denní úkol pro pobití monster v křemenové jeskyni
Minimapa sférické křemenové jeskyně

V jeskyni nám může vypadnout nový amulet sfér, který navyšuje skupinový talent Měnič sfér o dva body a zároveň navýší množství sféráků v kořisti o dva.

Amulet sfér, který můžeme získat ve sférické křemenové jeskyni

Na mapě se zároveň nachází tři speciální minibossové – Křemenoví dupalové. Jejich poražením nám vždy vypadne kupka sférických fragmentů (množství sféráků v dropu se škáluje s obtížností).

Křemenový dupal, jehož poražením získáme sférické fragmenty

Představování novinek z R248

%d bloggers like this: