Menu Zavřeno

R242 – představování novinek #1

Zatímco dobíhají poslední dny eventu Slavnost výročí Dracanie, na test serveru se objevily první informace o nadcházejícím patchi 242, který bude obsahovat přepracovaný event Esenciální poušť. Většina těchto úprav byla vykonána na základě podnětů ze strany hráčské komunity a s potěšením lze konstatovat, že tuto akci vylepšili.

Sférické cesty na eventové mapy

Hned první a velkou změnou je snížení požadovaného množství sférických cest na jednotlivé obtížnosti. Tato úprava byla velmi žádána ze strany herní komunity, jelikož Esenciální poušť má být pravidelným měsíčním eventem (stejně jako Nov a Úplněk). Oproti těmto dvěma eventům však vstup na Poušť ztracených vyžadoval více sférických cest v závislosti na obtížnosti (dvě pro smrtící a tři pro pekelnou I až III).

Poušť ztracených

Co se týká ceny sférických cest, tak zde nedošlo k větším změnám. Za cestu na Poušť ztracených (první mapa) dáme 10 sférických fragmentů. Na bílou Kia Krisal zaplatíme 28 sférických fragmentů a ostatní barevné variace nás vyjdou na 32 sféráků.

Klenuté portály na Kia Krisal

Předchozí verze Esenciální pouště obsahovala ve středu své první eventové mapy (Poušť ztracených) portály na druhou mapu (Kia Krisal). Tyto portály byly nově roztroušeny po celé eventové mapě. Uprostřed zůstal černý portál, který nás může přenést na náhodou barevnou variaci (s výjimkou bílé). Následující mapka znázorňuje novou polohu všech barevných portálů.

Nová poloha portálů na Kia Krisal

Okolo jednotlivých portálů byla navíc nyní umístěna zóna umlčení, která nám znemožní používat schopnosti.

Zóna umlčení okolo portálu

Nové ikony amfor

Slavnostní amfory se konečně dočkaly své vlastní ikony na minimapě!

Nové ikony amfor na minimapě
(zdroj: ITA fórum DSO – BestCherso1998)

Ostatní představování novinek z R242

%d bloggers like this: