Menu Zavřeno

R238 – představování novinek #1

Zatímco hráči zápolí se zbývajícími potvorami v eventech Zamořené Kingshillské stoky a Toxické výpary, tak se na testovacím serveru objevily první vlaštovky z desátého Výročního eventu. Princip eventu zůstal zachován, změnily se však odměny, na které se podrobně podíváme.

Výroční event – Výroční zástavy

Postup do X. výročního eventu se skrývá opět v tzv. výročních truhlicích, které obdržíme za absolvování výročních arén. Každá truhlice obsahuje 30 výročních zástav. Důležitou poznámkou je, že postup se nám do postupových lišt připíše až rozkliknutím truhlice v okamžiku, kdy máme příslušnou postupovou lištu otevřenu.

Pro větší názornost přidáme i příklad:

Postupová lišta Nordlandu se nachází po postupové liště Durie. Než začneme otevírat truhly Nordlandu, musíme mít nejdříve splněnou postupovou lištu Durie a otevřenou postupovou lištu Nordlandu. Pokud bychom truhlici otevřeli dříve, nepřipíše se nám žádný postup do postupové lišty Nordlandu.

Truhlice s výročními zástavami

Výroční event – postupové lišty

Těšit se můžeme na deset zajímavých postupových lišt plných odměn. Osobně se mi líbí, že si vývojáři dali tu práci, že zaměnili společníky a mounty, které můžeme obdržet. Následující slideshow zobrazuje obsah jednotlivých lišt. Na konci pak naleznete shrnutí zajímavých předmětů, kterými nás může tento event obohatit.

První lišta – Duria

První lišta nás seznámí s mechanikami eventu a obsahuje generické odměny, které se hodí všem hráčům. V liště se nachází knihy zkušeností užitečné pro hráče, kteří zrovna levelují své postavy stejně tak jako 110 drakenů. Na konci se nachází drahokam poznání navyšující získané body zkušeností o 5%.

Druhá lišta – Nordland

Druhá lišta skrývá celkem 130 drakenů, dva měšce broušených drahokamů a jízdní zvíře – Bílou gorilu.

Třetí lišta – Atlantida

Třetí lišta obsahuje 160 drakenů, Žabaxe broukožrouta (společník), 5 měšců broušených drahokamů a dva měšce zářivých.

Čtvrtá lišta – Myrdosch

Ve čtvrté liště je obsaženo celkem 180 drakenů, 5 měšců broušených drahokamů dva měšce drahokamů. Na konci lišty nalezneme jízdní zvíře (Velocipéd) a první zlatý obušek na piňáty. Zlaté piňáty, které obsahují zajímavé odměny, jsou umístěny v městských oblastech a každá z nich může být otevřena pouze jednou.

Pátá lišta – Lor’Tac

Pátá lišta s tématikou Lor’Tacu obsahuje celkem 220 drakenů. Mimo jiné se zde nachází i pět měšců zářivých drahokamů a další zlatý obušek na piňáty.

Šestá lišta – Qaizah

Šestá lišta skrývá 260 drakenů, 5 měšců zářivých drahokamů, bílý esenciální vír (kostým) a zlatý obušek na piňáty.

Sedmá lišta – Helionské hry

Sedmá lišta s tématikou Helionských her obsahuje 300 drakenů a Bronzový amulet Helionie, který lze vylepšit Zlatý amulet Helionie navyšující množství pozlacených čtyřlístků v kořisti o +1. K tomu dostaneme i Jonův báječný lak obnovující životnost amulet o 60 dní a další zlatý obušek na piňáty.

Osmá lišta – Slavnost duchů

Lišta s číslovkou osm skrývá 360 drakenů, sedm měšců zářivých drahokamů, démonický kostým a zlatý obušek na piňáty.

Devátá lišta – Dragan

V deváté postupové liště je obsaženo 420 drakenů, pět měšců zářivých drahokamů a dva měšce drahokamů dokonalých. Na konci nás čeká Rohatý ohnivý gnóm (společník) a zlatý obušek na piňáty.

Desátá lišta – Slavnost zimního slunovratu

Desátá lišta obsahuje 480 drakenů, dva měšce dokonalých drahokamů, runu zhodnocení, drahokam zhodnocení, krystalickou hvězdu zimního slunovratu (lze složit ze tří menších run), zlatý obušek na piňáty a „Content Expansion Starter Box“, což je balík obsahující předměty, které nám pomohou při připravované Content Expansion (rozšíření hry).

Průvodce eventem Slavnost výročí Dracanie

Chcete se dozvědět více informací o eventu Slavnost výročí Dracanie? Věnujte pozornost průvodci eventem Slavnost výročí Dracanie (aktuální k IX. verzi eventu).

R238 – představování novinek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d bloggers like this: