Menu Zavřeno

R236 – představování novinek #2

Druhý díl představování novinek z R236 se podívá na první fázi Letního eventu, a to na „přípravy“. Podíváme se na některé úkoly a novou eventovou mapu – Kalodoro.

Letní slavnost – postup

První část Letního eventu, zvaná přípravy nám umožní připravit se na nadcházející oslavy. Postup do eventu získáváme plněním úkolů a otevíráním amfor. Z postupových lišt (celkem tři) obdržíme solární mince, které pak můžeme během oslav vyměnit za zajímavé předměty a drakeny.

Letní slavnost – přípravy

Na konci postupových lišt nás zároveň čekají i předměty, které po odevzdání u Phestose zpřístupní další úkoly.

Předmět pro spuštění úkolové linie

Postup získáváme plněním úkolů. Jedním z nich je posbírat balíčky barevného prachu. Poté, co shromáždíme 100ks od každé barvy je můžeme odevzdat a obdržet tak 250 postupu.

Balíčky barevného prachu

Balíčky nám vypadávají porážením úctyhodných monster, a to jak v normálním světě, tak v mezisvětě. Vzhledem k tomu, že se event Letní slavnost překrývá s PvE sezónou, můžeme zabít dvě mouchy (eventy) jednou ranou.

Červený prach – úkolový předmět (Ostrov Stonekeep)
(zdroj: Vapon)
Fialový prach – úkolový předmět (Q1)
(zdroj: Vapon)

Nová mapa – Kalodoro

Event představí i novou eventovou mapu jménem Kalodoro. Vstup do ní se nachází v Kingshillu a vyžaduje jeden tiket. Tikety můžeme získat z úctyhodných protivníků nebo je zakoupit za temné mince.

Vstup na Kalodoro

Kalodoro slouží pro plnění úkolů, a to jak pro sběr výše popsaných balíčků barevného prachu, tak pro splnění úkolu na poražení 999 satyrů na mapě (po splnění obdržíme 50 postupu do eventu).

Úkol Nebezpečí Kalodora
(zdroj: Vapon)

Svým designem se Kalodoro hodně podobá třeba mapě Mystras.

Kalodoro
(zdroj: Vapon)

Nenajdeme zde nová monstra, převážně jen (staré) známé satyry a kyklopy, ze kterých nám mohou vypadnout úkolové předměty. Rozkliknutím slavnostních amfor můžeme získat postup do eventu, úkolové předměty, drakeny a případné solární mince.

pozn. Informace uvedené v tomto článku vycházejí ze subjektivního pozorování testovacího serveru. Výsledná podoba na produkčním serveru se může lišit.

R236 – představování novinek

%d bloggers like this: