Menu Zavřeno

R235 – představování novinek #1

Během příštího týdne bychom se mohli dočkat vydání patche 235. Hlavní obsahem této aktualizace bude především upravený event Draganův návrat, stejně tak jako rozšíření bonusů pro premium a deluxe premium hráče.

Draganův event – vstupy na Hrad Krákor

V minulé iterace Draganova eventu nebyly na pekelnou IV potřeba vstupy. Následující Dragan bude na obtížnostech pekelná IV a výše vyžadovat fragmenty pekelné cesty. Zpřístupní se nám zároveň i Hrad Krákor na pekelné V, VI a VII, čehož mohou hráči využít pro farmení vysoko stupňových předmětů, stejně tak jako fragmentů pekelné cesty.

VI. iterace Draganova eventu již vyžaduje fragmenty pekelné cesty

Draganův event – postupové lišty a odměny

Trendem dnešní doby se stalo přidávat do eventů tzv. individuální postupové lišty. Jinými slovy to znamená, že každý hráč bude mít odlišné postupové lišty (ve smyslu odměn i množství vyžadovaného postupu pro splnění lišty) v závislosti na svém levelu a dosažených bodech úspěchu. Na levelu 55 rozeznáváme tři odlišné kategorie postupových lišt, a to „Level 55 a méně než 5000 bodů úspěchu“, „Level 55, více než 5000 bodů úspěchu, ale méně než 7000 bodů úspěchu“ a „Level 55 a více než 7000 bodů úspěchu“.

Obsah lišt je velmi podobný, liší se například stupni balíčků s výstrojí a stupni drahokamů. Kupříkladu hráč s méně než 5000 bodů úspěchu má v poslední liště 4 měšce zářivých drahokamů, zatímco hráč s více než 7000 bodů úspěchu tam má 4 měšce posvátných drahokamů. Zároveň je však postupová lišta pro 7000 bodů úspěchu výrazně delší.

Na následující slideshow si můžete prohlédnout obsah postupových lišt pro hráče na levelu 55 s méně než 5000 body úspěchů. Zároveň si povšimněme, že na třetí postupové liště se nachází Tajemný svitek potřebný pro spuštění úkolové linie do Velké haly.

Vylepšení premium a deluxe premium

Premium a deluxe premium hráči dostanou v patchi 235 rozšíření bonusů spojených s jejich členstvím. Oba dva druhy členství dostanou autosběr na všechny předměty v kategorii Klíč, autosběr esence a autosběr úkolových předmětů. Deluxe premium hráči poté obdrží ještě větší radius pro autosběr předmětů.

%d bloggers like this: