Menu Zavřeno

R232 – představování novinek #1

Na test serveru se objevily první vlaštovky R232. Shrneme si, proto změny v nadcházejícím eventu Poraz neporazitelné a představíme nové mapy Esenciální pouště.

Poraz neporazitelné – změny

Nových patch 232 změní drasticky podobu jednoho ze známých a komunitou oblíbených eventů – Poraz neporazitelné. Následující tabulka shrnuje nejdůležitější změny před a po R232.

Délka eventu a ceny vstupů

Z původních zhruba 16 dní byl event zkrácen na jeden týden. Tomuto bylo pochopitelně přizpůsobeno i potřebné množství postupu a odměny. Cena vstupů na Cirkus Monstrorum a k bossům zůstává zatím stejný jako tomu bylo při předchozí iteraci Poraz neporazitelné.

Postupové lišty a klíče neohrožených

Novinkou, kterou zavádí R232 jsou individuální postupové lišty. Každý hráč tak bude mít určitý počet lišt a odměn upravený podle levelu a bodů úspěchu. Klíče neohrožených (potřebné pro otevírání jackpotových truhel) se budou nyní získávat jen a pouze z postupových lišt.

Truhly neohrožených

Truhly neohrožených neboli jackpotové truhly, obsahují zajímavé odměny (viz. Průvodce eventem Poraz neporazitelné XV) a vyžadují pro své otevření klíče neohrožených. Oproti předchozím verzím eventu byl potřebný počet klíčů u stříbrných truhel navýšen z 60 na 80 a u heroických (zlatých) z 80 na 160. Hráči si proto budou muset rozmyslet které truhly budou otevírat.

Množství postupu

Úpravy se dočkalo i množství postupu na jednotlivých obtížnostech.

Esenciální poušť – Poušť ztracených a Kia Krisal

Event esenciální poušť, který bude trvat tři dny, obsahuje dvě nové mapy – Poušť ztracených a Kia Krisal. U Thaba můžeme zakoupit sférické cesty na Poušť ztracených, kde budeme farmit Krystalickou rosu (potřebnou pro aktivaci portálů na Kia Krisal). Uprostřed pouště ztracených nalezneme platformu s klenutými průchody do Kia Krisal. Vložením padesáti Krystalické rosy aktivujeme portál, který spustí příslušnou instanci eventové mapy (bílou, zelenou, žlutou, modrou, červenou a černou). Více informací o nadcházejícím eventu Esenciální poušť se dozvíte v dalších představování novinek R232.

R232 – představování novinek

%d bloggers like this: