Menu Zavřeno

R231 – představování novinek #7

Představování novinek z R231 s číslovkou sedm se zaměří na nové úspěchy obou nových akcí a elementární esence.

Velikonoční event – úspěchy

Velikonoční event obsahuje celkem čtyři úspěchy. Zmiňuji je především z toho důvodu, že některé eventy mohou být závislé (v počtu dostupných postupových lišt) na množství bodů úspěchu, kterých hráč dosáhl.

Vajíčka Jarního festivalu nalezneme v dungeonech Dracanie a mezisvěta. Obří vajíčka se nacházejí rovněž v těchto dungeonech a Darana vyvoláme pobitím všech trollů na Velikonočního ostrova (vstup na Velikonoční ostrov se otevře po poražení Obřího vejce). Třetí úspěch nám zároveň poskytne nový titul Vaječný hrdina.

Roucho velikonočního eventu

Zároveň s velikonoční akcí bylo přidáno i roucho velikonočního eventu, které navyšuje množství postupu o 50% a stojí 214,9 Kč. Tříhodinová verze roucha bude dostupná za splnění 2/2 úkolu u Phestose.

Esenciální poušť – úspěchy

První část esenciální pouště skrývá šestici nových úspěchů spojených vždy s určitou barvou esenciálních elementálů.

Druhá část pak zahrnuje čtyři úspěchy věnované esencím, respektive jejich výrobou a posílením. Karmot je surovina potřebná pro vylepšení esence síly (čili třeba z šedé na zelenou). Sféry elementů nám poté umožní vzít stávající esence síly a přeměnit je na elementární esence, které zraňují příslušným elementem (například po použití sféry ohně získáme elementární esenci, která bude zraňovat navíc ohněm). Za splnění všech úspěchů druhé sekce obdržíme titul Zabiják bouří.

Elementární esence

Ingredience z eventu esenciální poušť nám umožní vyrobit elementární esence. Následující screen zobrazuje výrobu všech typů elementárních esencí.

Zajímavostí je esence temnoty, která způsobuje 50 % našeho zranění schopnostmi jakožto zranění temnotou. Tento efekt je pro esence temnoty vzniklé z šedých esencí síly (čili výsledná hodnota dodatečného zranění je dvojnásobná oproti ostatním elementárním esencím či esencím síly). Nevýhodou je, že 5% zranění příslušné schopnosti utrží její nositel (nebo jeho vyvolaný společník) jakožto zranění temnotou.

R231 – představování novinek

2 Comments

  1. :)

    Chcel by som sa opítať či úspech odoláni poušti. Je iba solo alebo sa da urobiť aj v skupine 🙂

    • Amperion

      Esenciální event ještě není nahraný. Pouze jsou k dispozici jeho úspěchy. Jakmile se dozvíme více informací (včetně toho zda půjde plnit úspěch solo či ve skupině), tak se postarám aby se tato informace objevila například v Průvodci eventem Esenciální poušť. 🙂

Komentáře nejsou povoleny.

%d bloggers like this: