Menu Zavřeno

R231 – představování novinek #2

Během včerejšího livestreamu byly odhaleny bližší informace týkající se nejenom Velikonočního eventu. V tomto představování novinek se proto podíváme na postupové lišty tohoto eventu a zároveň upřesníme cenu nových fragmentů pekelné cesty za materi.

Velikonoční event – postupové lišty

Velikonoční event obsahuje celkem čtyři postupové lišty, které se otevírají postupně (pro otevření například druhé lišty je třeba nejdříve splnit lištu první). Postup sbíráme z monster a bosse na Velikonočním ostrově, což je nový dungeon, do kterého se můžeme vypravit. V následující slideshow si můžete prohlédnout obsah jednotlivých lišt.

První lišta (60 drakenů)

V první liště na nás nečekají žádné bombastické odměny, slouží tedy pro jakési uvedení do velikonočního eventu. Potěšit nás může 10 měšců s odštípnutými drahokamy a 60 drakenů.

Druhá lišta (120 drakenů)

Druhá lišta obsahuje 120 drakenů a přijít si můžeme k narcistickému kostýmu narcisu, 11 měšcům odštípnutých drahokamů a dvěma měšcům kamenů obyčejných. Užitečné může být i rozšíření inventáře. Zároveň v této liště obdržíme 999 pestrobarevné esence, která je potřebná pro porážení monster na Velikonočním ostrově.

Třetí lišta (210 drakenů)

Lišta s římskou číslovkou III skrývá celkem 210 drakenů, další měšce s obyčejnými drahokamy a nově i Rozšíření úložiště I, což je rozšíření úložiště u Kobolda o 5 míst. Na konci lišty máme i Klenot hněvu, který se vkládá do ozdoby a při kritickém zásahu protivníka nám může navýšit na krátkou dobu rychlost útoku a kritické zranění.

Čtvrtá lišta (650 drakenů)

Poslední lišta obsahuje 650 drakenů, 5 měšců obyčejných drahokamů, 7 měšců drahokamů a 3 torny menší runy, které mohou obsahovat náhodnou menší runu.

Fragmenty pekelné cesty za materi

Patch s číslem 231 nám zároveň nabídne možnost poměřit naše síly s monstry na nových pekelných obtížnostech (konkrétně s číslovkami 5-7). Za potřebí k tomu budou nové fragmenty pekelné cesty (zelené, modré a růžové), které můžeme získávat nejenom z bossů na příslušných obtížnostech, ale jdou i zakoupit u obchodníků.

Šedé fragmenty pekelné cesty (INF4)

Představují fragmenty pekelné cesty, kterou jsou aktuálně ve hře. Získávat je můžeme na pekelné III a potřebujeme jich 140 pro vstup na pekelnou IV.

Šedé fragmenty pekelné cesty

Zelené fragmenty pekelné cesty (INF5)

Zelené fragmenty pekelné cesty získáváme na pekelné IV a umožňují nám vstup na pekelnou V. Při průchodu na mapu odevzdáváme 50 zelených fragmentů pekelné cesty.

Zelené fragmenty pekelné ecsty

Modré fragmenty pekelné cesty (INF6)

Modré fragmenty pekelné cesty získáváme na pekelné V a umožňují nám vstup na pekelnou VI. Při průchodu na mapu odevzdáváme 100 modrých fragmentů pekelné cesty.

Modré fragmenty pekelné cesty

Růžové fragmenty pekelné cesty (INF7)

Modré fragmenty pekelné cesty získáváme na pekelné VI a umožňují nám vstup na pekelnou VII. Při průchodu na mapu odevzdáváme 200 růžových fragmentů pekelné cesty.

Růžové fragmenty pekelné cesty

R231 – představování novinek

%d bloggers like this: