Menu Zavřeno

R231 – představování novinek #1

Zatímco svádíme boje ve stokách se na test serveru objevil patch 231. Představíme si proto tašku na klíče (key bag) a nové pekelné vstupy.

Taška na klíče (key bag)

Taška na klíče je připravované rozšíření hry, které nám umožní v našem vaku na ingredience ukládat různé klíče (paklíče, klíče porazitelnosti, ale třeba i klíče neohrožených) a předměty potřebné při vstupech na mapy. Můžeme si všimnout, že krom klíčů a vstupů se zde nachází i nějaké spotřební předměty, jako třeba polena zimního slunovratu, Phestosovy otevíráky na vajíčka nebo obušky na piňáty. Na následujícím screenu si můžeme všimnout čtyř ikon pro fragmenty pekelné cesty. Ano, čekají nás nové specifické druhy fragmentů pekelných cest.

Taška na klíče – 1. záložka
Taška na klíče – 2. záložka

Nové pekelné obtížnosti

V nedávném livestreamu bylo nastíněno představení nových pekelných obtížností. Kolik jich však bude? Můžeme se těšit na tři nová inferna!

Každé nové inferno vyžaduje specifické fragmenty pekelné cesty. Fragmenty pekelné cesty půjdou nyní zakoupit i za drakeny.

Pekelná IV bude vyžadovat standardní fragmenty pekelné cesty (běžné) na které jsme byli zvyklí doposud. Zde se nic nemění. Získat je můžeme u obchodníků nebo z bossů na obtížnosti pekelná III.

Běžné fragmenty pekelné cesty

Pekelná V od nás bude chtít zelené fragmenty pekelné cesty, které půjde získat od bossů na pekelné IV.

Vylepšené fragmenty pekelné cesty

Pekelná VI pokračuje v trendu a požaduje modré fragmenty pekelné cesty, které půjdou získat od bossů na pekelné V.

Kouzelné fragmenty pekelné cesty

Na Pekelnou VII se dostaneme za pomoci neobyčejných fragmentů pekelné cesty, které lze získat z bossů na obtížnosti pekelná VI.

Neobyčejné fragmenty pekelné cesty

R231 – představování novinek

%d bloggers like this: