Menu Zavřeno

R229 – představování novinek #1

Zatímco si hráči užívají a mordují Dragana, na test serveru se objevil patch 229. Společně se proto podíváme na některé novinky týkající se Zamořených Kingshillských stok.

Zamořené Kingshillské stoky – postupové lišty a odměny

Nadcházející event Zamořené Kingshillské stoky bude obsahovat v hlavním eventu osm postupových lišt. Výzva (Toxické výpary) bude obsahovat tři postupové lišty. Následující slideshow zobrazuje vyžadované množství postupu a odměny v jednotlivých lištách. Pod ní se poté nachází rekapitulace nejzajímavějších odměn.

Zamořené Kingshillské stoky

První lišta (70 drakenů)
První lišta nás zaujme dvěma měšci broušených drahokamů a na konci se nacházejícím kostýmem potapěče.

Druhá lišta (140 drakenů)
Druhá lišta lehce doplní naše zásoby esence protijedu, nabídne dva měšce zářivých drahokamů a červenou ropuchu, která rozšíří naši sběratelskou tornu.

Třetí lišta (200 drakenů)
Třetí lišta nás odmění naši první menší runou odolnosti vůči jedu a dalšími pěti měšci zářivých drahokamů. Zajezdit si budeme moct také na hnědém hadovi.

Čtvrtá lišta (280 drakenů)

Čtvrtá lišta sice neobsahuje žádné drahokamy, ale přijít si můžeme k tavírně na 30 dní, dodatečné liště klávesových zkratek a prvním vrtákům potřebným na minivýzvách Běsnící červi. Osedlat si můžeme rovněž černého válečného ještěra.

Pátá lišta (350 drakenů)

Pátá lišta rozšíří náš inventář o sedm míst. Užívat si budeme moct další esenci, ale i tři měšce zářivých drahokamů.

Šestá lišta (490 drakenů)

Šestá lišta obsahuje další menší runu odolnosti vůči jedu a 9999 prastarých znalostí. Potěšit nás může také balíček pěti set drakenových jader.

Sedmá lišta (530 drakenů)

Sedmá lišta překvapí pěti měšci zářivých drahokamů, padesáti pozlacenými čtyřlístky, další menší runou odolnosti vůči jedu a na konci dvěma měšci dokonalých drahokamů.

Osmá lišta (900 drakenů)

Osmá a poslední postupová lišta obsahuje modré schéma královských drahokamů, dvě torny s menšími runami, 5000 temných mincí, další menší runu odolnosti vůči jedu, pět měšců dokonalých drahokamů, fajnovou krysu (která při poslední iteraci eventu prakticky nepadala), dva měšce posvátných drahokamů a na konci měšec královských drahokamů!

pozn. Vzhledem k tomu, že jsem prakticky vyjmenoval všechny odměny poslední lišty vám jistě došlo, že je vskutku zajímavá.

Toxické výpary

První lišta (300 drakenů)

První lišta doplní na naše zásoby esence protijedu, drakenová jádra a nabídne měšec broušených a zářivých drahokamů. Na konci nás pak čeká Zelený esenciální vír (kostým).

Druhá lišta (600 drakenů)

Druhá lišta obsahuje měnu, která se brzy stane stejně nedostatkovou jako mandarinky za totáče – sférické fragmenty. Mimo jiné dostaneme nějakou esenci, která nám pomůže při boji s Mhorblikem, pozlacené čtyřlístky a jízdní zvíře – Potkana.

Třetí lišta (900 drakenů)

Třetí lišta zakončí event další esencí protijedu, měšce zářivých drahokamů, padesáti pozlacenými čtyřlístky a zbývajícími surovinami potřebnými pro výrobu Toxického potkana.

Zamořené Kingshillské stoky – lokace vstupů do stok

Vzhledem k tomu, že nedávno došlo k překopání (a to doslovnému) Kingshillu, tak se posunuly i vstupy do jednotlivých stok. Znázorněny jsou na následující mapě.

Zamořené Kingshillské stoky – ceny vstupů na mapy

Oproti loňskému ročníků stojí vstupy na všechny lokace stejné množství klíčů. Množství vyžadovaných klíčů se však zvyšuje s obtížností.

  • Normální: 6 klíčů ke stokám
  • Bolestivá: 6 klíčů ke stokám
  • Trýznivá: 9 klíčů ke stokám
  • Smrtící: 12 klíčů ke stokám
  • Pekelná I: 18 klíčů ke stokám
  • Pekelná II: 24 klíčů ke stokám
  • Pekelná III: 36 klíčů ke stokám
  • Pekelná IV: 48 klíčů ke stokám (+ 140 fragmentů pekelné cesty)

Zamořené Kingshillské stoky – průvodce eventem (2019)

Více informací ke Kingshillským stokům můžete nalézt například v průvodci eventem (2019).

%d bloggers like this: