Menu Zavřeno

R227 – představování novinek #3

Na test serveru se objevila verze R227_4 a společně s ní přicházejí další informace týkající se truhly neohrožených (za klíče neohrožených) na které se nyní podíváme.

Truhly neohrožených

Truhly neohrožených, které jsou aktuálně největší lákadlem eventu Poraz neporazitelné, se nacházejí na Cirkusu Monstrorum a rozlišují se na dřevěné (normální obtížnost), bronzové (bolestivá až smrtící obtížnost), stříbrné (pekelná 1 až pekelná 3) a zlaté (heroické) na pekelné 4. Pro jejich otevření potřebujeme klíče neohrožených, a to 20 pro dřevěnou, 40 pro bronzovou, 60 pro stříbrnou a 80 pro heroickou. Každá truhla obsahuje standardní odměny, a poté jednu „jackpotovou“ odměnu.

Pokud vás zajímá kompletní seznam jackpotových odměn pro jednotlivé druhy truhel, tak si prohlédněte Představování novinek R227 – #1.

Pro více informací o nadcházejícím eventu věnujte pozornost mému průvodci eventem Poraz neporazitelné (informace aktuální k předchozí iteraci eventu).

Kolik truhel od jednoho druhu mohu celkově otevřít?

Můžeme otevřít až čtyři truhly od jednotlivých druhů. Pokud otevřeme například všechny heroické truhly, tak obdržíme všechny jackpotové odměny heroických truhel.

Mohu obdržet některou z jackpotových odměn heroické truhly vícekrát?

Po otevření heroické truhly za 80 klíčů neohrožených obdržíme krom standardních odměn jednu ze čtyř jackpotových odměn (14 dní premium / měšec královských drahokamů / drahokam zhodnocení / runu zhodnocení). Odměna, kterou obdržíme, bude odebrána ze seznamu všech dostupných odměn. Dostaneme-li tedy třeba drahokam zhodnocení, tak již nemůžeme za event dostat další drahokam zhodnocení.

Truhly neohrožených (heroická) před otevřením
(link: zdroj)
Truhla neohrožených (heroická) po otevření obdržena jedna ze čtyř jackpotových odměn
(link: zdroj)

Když otevřu třeba heroickou truhlu ve spodní části a obdržím odměnu, bude se mi objevovat heroická truhla na témže místě na jiné instanci mapy?

Jakmile jednou otevřeme některou ze čtyř truhel, tak už nemůže truhlu na daném místě znovu otevřít. Pokud tedy otevřeme třeba zmiňovanou spodní truhlu, tak na dalších instancích mapy již nebude žádná truhla ve spodní části mapy vygenerována. Toto opatření brání tomu, abychom získali některou z jackpotových odměn vícekrát.

Mohu na otevírání truhel použít staré klíče neohrožených, které mám z předchozích eventů?

Ano, staré klíče neohrožených, které jste získali z předchozích eventů Poraz neporazitelné (XIII, XIV) jdou použít na otevření nových truhel neohrožených.

Stříbrná truhla obsahuje jako jackpot klenot povzbuzení a klenot přínosu. Oba se vkládají do pláště. Mohu je nosit současně?

Bohužel nelze nosit zároveň klenot povzbuzení a klenot přínosu. Hráči si budou muset vybrat kterému z nich dají případně přednost.

Truhly neohrožených

Představování novinek R227

%d bloggers like this: