Menu Zavřeno

R227 – představování novinek #2

V minulé části představování novinek jsme se podívali na změny v eventu Poraz neporazitelné. Nyní se zase zaměřeníme na dlouho očekávanou „úpravu Kingshillu“.

Nový Kingshill

Hlavní sídelní město krále, Kingshill, se už dlouhou dobu nezměnilo. Naposledy tomu tak bylo při odjezdu šašků v patchi 213/214, nicméně od té doby nedošlo prakticky k žádným úpravám. Vývojáři se proto rozhodli, že opráší toto zapomenuté místo a dodají mu nový život prostřednictvím velké úpravy Kingshillu.

Středobodem města je náměstí s teleportačním pilířem, prostřednictvím nějž každou chvíli cestují dobrodruhové Dracanie. V severní části náměstí nalezneme kovářskou dílnu a koboldí úložiště. Na jihu se pak usídlil mistr výroby Pettyax, svou dílnu zde otevřel i královský alchymista Mistr Wilmer a mimojiné se tu nachází také obchodník s artefakty a drobnými předměty. Přímo uprostřed náměstí nalezneme sličnou slečnu Garnet, která už po desetiletí opracovává vybrané drahokamy a pečlivě je ukládá do slotů vybavení.

Východní část Kingshillu obsahuje nové eventové tržiště (to se původně nacházelo v severozápadní části starého města). Gnob a Matrona si tu otevřely své stánky kde mohou hrdinové nakupovat rozličné užitečné předměty za eventovou měnu – drakeny. Vydáme-li se z eventového tržiště směrem na sever, tak po cestě nemůžeme minout Leváka Jona, který se schovává ve svém přízračném sudu s periskopem. Za temné mince s námi smění nějaké předměty, které nám pomohou při eventech.

Naše cesta nekončí a postupně se dostáváme k jedné z dominant nového města – katedrále. Katedrála je poté vstupním bodem do katakomb. Venku před katedrálou poté nalezneme stát dva mistry arény – Roberta Rampage a Tharima.

Od mistrů arény je to už pak jen kousek ke schodům stoupajícím do samotného královského paláce, v němž najdeme znuděného krále, který se baví přítomností šaška. V západní části města se pak nachází Emilia (prémiová obchodnice) a loď na níž se nachází Zahir, kouzelný tkadlec.

Zajímavým jevem je dynamičnost města. Nalezneme v něm nyní i speciální část ve které prší.

Mapa nového Kingshillu

1 – Mistr Wilmer (esence, nápoje, elixíry, tinktury, medicíny)
2 – Pettyax (mistr výroby)
3 – městský portál
4 – Garnet (klenotnice)
5 – Matrona (eventové recepty a jádra za drakeny)
6 – Gnob (obchodník za drakeny)
7 – Levák Jon (eventové věci za temné mince)
8 – Otec Fidelis (kameny duší, strážci duší)
9 – Tharim (mistr arény Boj o pevnost)
10 – Robert Rampage (mistr arény Deathmatch)
11 – Levandar (koboldí uložiště)
12 – Vivian (kovářka)
13 – Abd-Al-Karim (obchodník s artefakty)
14 – Emilia (prémiová obchodnice)
15 – Zahir (kouzelný tkadlec)
16 – Grizmek (krotitel zvířat)
17 – král Harald

Můj kamarád mi zaslal video z nového Kingshillu, které jsem se rozhodl nahrát na Youtube. Při prohlížení doporučuji přepnout na HD kvalitu (720p).

Video nového Kingshillu

Představování novinek R227

%d bloggers like this: