Menu Zavřeno

R225 – představování novinek #2

Zatímco se většina z nás v klidu chystá na nadcházející a nově předělaný event Slavnost duchů, tak se nám objevují další nové informace z test serveru, na které se nyní společně podíváme. Na pořadu dnešního dne jsou Prsten horlivosti a Drákula efekt.

Prsten horlivosti

Letošní nabídka Premium Day nabídne nový stackovací předmět, a tím je Prsten horlivosti. Prsten sám o sobě přidává ďabelských +6,66 k rychlosti útoku. Za každého poraženého protivníka zároveň získáme jeden stack (vrstvu buffu), který nám navýší hodnotu kritických zásahů o +0,2%, až do stonásobné hodnoty (čili +20% hodnoty kritických zásahů). Stacky vydrží jednu minutu a po poražení protivníka se trvání buffu obnovuje. Prsten využívá pozemská jádra.

Prsten horlivosti

Datum Premium Day se zatím neví. Osobně očekávám, že se prémiového dne dočkáme 1. 12. tohoto roku (neděle). Zdůrazňuji, že se jedná čistě o můj odhad. Cenu prstenu zatím neznáme.

Aura Drákuly

Jedná se o nový kosmetický efekt (kostým), který půjde zakoupit v rámci Premium Day. Aura nás zahalí do temnoty a způsobí, že okolo nás bude létat roj netopýrů.

Aura Drákuly

Vylepšování tří vánočních run

V příspěvku R225 – představování novinek jsem opomenul zdůraznit, že jednotlivé runy (Krystalická sněhová vločka, Slavnostní fluoridový krystal a Krystalický měsíc zimního slunovratu), ze kterých se skládá runa slunovratu, jdou rovněž skládat dohromady a vylepšovat tak jejich efekt.
Bonusy run jsou pak +(3/4/5/6)% pro stupně (menší/normální/mocná/prvotřídní).

Runy ze Slavnosti zimního slunovratu

Přehled novinek R225

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *