Menu Zavřeno

R221 – představení novinek (pt. 2)

V novém release 221 dojde k úpravě některých stávajících run a zároveň v přidání speciální nové bedny na Cirkus Monstrorum. Společně se dnes podíváme na další novinky, které nás čekají.

Od první části představování novinek jsem obdržel několik dotazů týkajících se toho zda se dají kombinovat pouze obranné drahokamy na což musím odpovědět, že nikoli. Kombinovat se dají i různé variace útočných a obranných drahokamů, v praxi to pak vypadá například takto.

kombinace royal onyxu, rubínu a diamantu na ponku

Můžeme mít pouze deset zkombinovaných drahokamů, která však můžeme dobře využít v amuletu a helmě. Zvláště v helmě může být zajímavé využít rubíny, jelikož se do ní dají vložit i runy na zranění u předmětu a nyní to může udělat znatelný rozdíl. Většina hráčů nosí nyní v helmě runy regenerace z Draganova eventu či hvězdy zimního slunovratu, nicméně těch se týká následující úprava.

nová runa zimního slunovratu

Došlo k úpravě Hvězdy zimního slunovratů, nejedná se již o runu, nýbrž o drahokam, který vkládá do bot a můžeme jej mít jen jednou. Zároveň zde bylo v základní raritě navýšeno množství zdrojů z 5 na 10 a namísto 1% bodů života přidává pevně +180 bodů života (staty pro trpaslíka a mága). Nabízí se však otázka co dělat se přebytečnými runami slunovratu? Můžeme s nimi naložit například následujícím způsobem.

rozložení hvězdy slunovratu na zářivý prach

První možností je rozložení hvězdy slunovratu na 4 tisíce zářivého prach. Ten se využívá k povyšování zkombinovaných drahokamů na zelenou a modrou raritu. Na zelenou raritu je třeba 250 prachu a na modrou 750 prachu.

využití runy slunovratu na vytvoření zkombinovaného obranného drahokamu

Druhou možností ke které se pravděpodobně rozhodne většina hráčů je přeměna runy slunovratu na vylepšený zkombinovaný obranný drahokam (kombinace kyanitu, ametystu a diamantu). K tomuto je potřeba 250 zářivého prachu.

úprava některých stávajících run

Většina run jsou staré runy z eventů. Od nového patche jsou to však už drahokamy, které se vkládají do příslušných slotů. Velmi zajímavá je hned první drahokam, který je co se regenerace životů týká mnohem lepší než runy regenerace z Draganova eventu. Druhou runou je magická hvězda zimního slunovratu, o procesu vylepšování se snad brzy dozvíme více. Poslední je zajímavý drahokam který se vkládá do prstenu. Poskytuje pevnou hodnotu kritických zásahů stejně jako šanci na buff zvyšující hodnotu kritu a rychlost útoku pokaždé když hráč zasadí kritický zásah.

nová bedna na mapě Cirkus Monstrorum

Na mapě Cirkus Monstrorum (event Poraz neporazitelné) se zároveň objevuje nová bedna, kterou lze otevřít za 200 speciálních klíčů. Toto nejsou typické klíče neporazitelnosti které jsme získávali z bossů, ale speciální klíče nebojácnosti, které se dají získat v postupové liště na obtížnosti pekelná IV, kde jich je celkem 200 což stačí na jednu bednu nebo zakoupení v item shopu za 3 500 TM / ks. Drop z těchto beden je vskutku zajímavý. (viz. screen níže)

drop z bedny nebojácnosti

Jak můžeme vidět z této bedny vypadly tři unikátní předměty, dva z Grimmaga a jedna mrazivá pavoučí ozdoba z Karabosy, posvátný ametysty, posvátný diamant (a další odštípnuté a obytečjné drahokamy), loutku Arachny, dvacet zlatých přízí a premium na jeden týden.

To by bylo shrnutí dalších novinek, které se k nám dostaly. Vše vypadá celkem slibně a osobně se těším na výslednou podobu R211.

%d bloggers like this: