Menu Zavřeno

Otevírání prvních map v Dark Legacy

Jednou z prvních věcí, které nás budou zajímat poté, co vkročíme do nového Drakensang Online, je otevírání nových map. Celkem se prý můžeme těšit až na 18 nových lokací, takže je vhodné shrnout některé známé informace.

Před otevíráním map je třeba splnit úkolovou linii Stínový portál, kterou zadává Jon Sunlair v Grimfordu.

Stínový portál 2.0

Po přihlášení do hry nalezneme v inventáři svitek, který nám zpřístupní úkol Stínový portál 2.0 u Jona Sunlaira v Kingshillu. Jon nás nejdříve pošle sebrat nějakou zeminu ve Fyeborough (lokace přístupná z Teganova útočiště).

Poté, co mu ukážeme zeminu se nám zpřístupní vstup na Canolskou stezku.

Canolská stezka tvoří jakousi spojnici mezi Kingshillem a Roztříštěným Cardhunem. Zároveň na nás zde číhají stinná monstra, což jsou charakteristické potvory spojené s celou expanzí Temný odkaz (Dark Legacy).

Na konci stezky se nachází portál, jehož projitím se octneme v Roztříštěném Cardhunu. Poté, co odevzdáme Ammonovi nějaké fragmenty materi se nám v úkolové linii zpřístupní nová ústřední mapa – Předměstí Cardhunu.

Postupným plněním úkolů (hlavní žluté úkolové linie) na Předměstí Cardhunu se nám budou otevírat ostatní mapy. Některé mapy vyžaduje pro otevření odevzdání určitého množství fragmentů materi.

%d bloggers like this: