Menu Zavřeno

Jak hlasovat, který dílek CE puzzlí bude odhalen jako další?

Informace o nadcházejícím rozšíření hry vycházejí prostřednictvím tzv. „CE puzzlí“. Pod každým dílkem puzzlí se pak skrývá zevrubný popis nově připravované mechaniky. Každý týden dochází k odhalení jednoho dílku, a právě vy se můžete ovlivnit, který dílek bude odhalen jako další.

CE puzzle

Dvanáct dílků a pod každým z nich se skrývá část náhledového obrázku Dark Legacy (nadcházejícího rozšíření), ale především popis připravovaných herních mechanik.

CE puzzle

Hlasování o tom, která část skládačky bude v dalším týdnu odkryta, probíhá převážně na DSO Discordu. V tomto příspěvku proto vysvětlíme, jak můžete hlasovat.

Jak hlasovat o dalším odhaleném dílku?

První, co je třeba učinit, je připojit se na oficiální DSO Discord server. Nápomocen vám v tom může být návod Jak se připojit na DSO Discord?

Zvládli jste se připojit na server a správně si navolit role? Bezvadné. V levém panelu textových kanálů a oznámení si proto najdeme kanál #dark-legacy.

Textový kanál #dark-legacy

V obsahu tohoto kanálu naleznete oficiální informace o Dark Legacy. Shrnutí všech známých informací zároveň najdete i v almanachu.

Pro to, abychom mohli hlasovat vyhledáme tento příspěvek od CMJesseho:

Hlasování o dalším dílku

Ve spodní části příspěvku můžete vidět tlačítka s číslicemi. Stisknutím tlačítka vyberete část skládačky, kterou byste si přáli odhalit příště. Vámi vybrané tlačítko po stisknutí zmodrá. Šedý číselný údaj vedle ikony číslice udává, kolik hráčů hlasovalo pro daný dílek.

Hlasovací tlačítka
%d bloggers like this: