Menu Zavřeno

Jak farmit parní jádra pro dobití portálu?

Stínový portál, který nás přenese na Kingshill ve své zašlé slávě či Opuštěný hrad, je třeba pravidelně dobíjet parními jádry. Tato cenná součástka se však získává poměrně obtížně, a to ze strážců v doupatech. V tomto příspěvku si proto uvedeme pár tipů a triků, které můžete využít při jejím farmení.

Stínový portál

Stínový portál v Andrakaschi nás přenese na Kingshill ve své zašlé slávě (případně Opuštěný hrad, pokud máme k dispozici úkolovou linii Nový portál). Po jeho použití jej musíme dobít za pomoci parních jader od Gruschi Kleštiny. Gruscha nás pošle do tajemných doupat pro rotující koule, které získáme ze strážců.

Plášť na vedlejší úkoly

Úkoly pro nasbírání rotujících koulí se řadí mezi tzv. „vedlejší úkoly“. Využít proto můžeme plášťů, které zdvojnásobují drop vedlejších úkolových předmětů. Namísto jedné koule nám tak v kupce vypadnou dvě, což nám výrazně sníží potřebné množství kol.

Dva úkoly, dvojnásobný drop

Pokud máme přijaté oba úkoly na rotující koule (50 a 75 rotujících koulí), obdržíme úkolový předmět za každý úkol. Namísto jednoho tedy obdržíme dva a s pláštěm dokonce čtyři a to, dokud nenasbíráme 50 rotujících koulí.

Úspěch Postav se temnotě

Poražením Temné síly (bosse v Kingshillu ve své zašlé slávě či Opuštěném hradu) plníme úspěch Postav se temnotě, který nás může odměnit kostýmem, ale i novým Sargonovým amuletem.

Opuštěný hrad

Na Opuštěný hrad se můžeme dostat využitím levého portálu v Andrakaschi. Tento portál se nám zpřístupní pouze v případě, že máme schéma portálu, které lze zakoupit v rámci balíčků temného odkazu.

Krom Temné síly (bosse) zde můžeme získat z úctyhodných protivníků také kávová zrna, která se nám budou hodit v jednom z nadcházejících eventů.

zdroj: DrLeddy

Amulet Helionie

Malý tip na konec, který můžeme být pro některé hráče samozřejmostí. Vzhledem k tomu, že budeme při tomto farmení běhat doupata, není od věci dobít helionské amulety a využít jejich navýšeného dropu čtyřlístků.

%d bloggers like this: