Menu Zavřeno

Jak farmit červené perly přes opakovatelný úkol

Právě probíhající event Draganův návrat je poměrně náročný na červené perly. Pravděpodobně nejoblíbenějším způsobem jejich farmení je běhání v Draganových vykopávkách. Co když nám však štěstí nepřeje a za hodinu nasbíráme třeba jen jednu či dvě perly? V tomto příspěvku si proto představíme další z metod pro sbírání červených perel, která není až závislá na vrtkavém faktoru známém jako štěstí, ale spíše na spolupráci jednotlivých hráčů ve skupině.

Opakovatelný úkol – Neomezený výhled

Janus Liška, který nás přivítal na hradě Krákor, pro nás má úkol jménem Neomezený výhled. Splnění tohoto úkolu vyžaduje poražení daného množství panošů, rytířů a Draganů. Odměnou nám pak jsou tři mocné zakleté perly a truhlice obsahující až dvě další červené perly.

Jak plnit opakovatelný úkol?

Hráči ve skupině se rozeběhnou k jednotlivým vstupům do elementárních dungeonů a rozdělí si sektory, které budou čistit. Poté, co hráči eliminují všechny černé panoše, elementály a černé rytíře v daném sektoru, zmizí z Krákoru nejbližším vstupem do elementárního dungeonu.

Jakmile jsou všichni hráči mimo Krákor, mohou skočit na novou instanci Krákoru a celý proces opakovat. Při každém kole v průměru pobijeme zhruba 100 panošů a 4 černé rytíře, takže na splnění úkolu budeme muset absolvovat zhruba 20 kol.

Mapa rozdělení jednotlivých sektorů

Na závěr je třeba ještě 5x porazit Dragana prokletého. Hráči se mohou ve skupině vystřídat a každý poskytnout jednu červenou perlu na vyvolání Dragana.

Tento způsob farmení zabere v průměru 20-30 minut, což činí 2 perly (jednu spotřebujeme na vyvolání Dragana) za půl hodiny. Pochopitelně můžeme mít štěstí a z truhlice dostat bonusové červené perly a vylepšit tak naši statistiku.

%d bloggers like this: