Menu Zavřeno

Jak farmím zlato?

Nedávný event Hvězdné zlato vysosal většinu hráčské komunity o jejich zlato. V tomto příspěvku si proto představíme jedno ze zákoutí Dracanie, kde rád farmím zlato.

Filozofie farmení zlata

Hlavním přísunem zlata v Drakensang Online je prodávání dropnutých itemů. Logicky vyplývá, že čím více předmětů prodáme, tím více zlata vyděláme. Ale jak nabrat co nejvíc itemů na prodej?

Předměty nám mohou padat ze všech protivníků, které zmydlíme. Více předmětů však padá ze silnějších protivníků, což jsou šampioni, minibossové a strážci. Pokud tedy chceme nabrat co nejvíce itemů v nejkratším čase, měli bychom zaměřit na mapy, které obsahují co nejvíce minibossů na co nejmenším území.

Teganovo útočiště

Teganovo útočiště je mou vybranou mapou. Jedná se o poměrně malou lokaci s vysokou koncentrací minibossů v malé obdélníkové hale. Původně jsem farmil na Velké poušti, kde se monstra postupně obnovují a zároveň zde můžeme farmit i klíče statečnosti z Khepreho.

Teganovo útočiště na mapě

Krása Teganova útočiště se však skrývá právě ve velkém množství minibossů. Zde na screenu jich je pět, normálně jich však člověk může nalézt až osm či devět.

Minibossové na Teganově útočišti

Po vybití všech minibossů nám na zemi zůstane poměrně hodně itemů na prodej a všechny tyto předměty… jsou zlato, které se bude hodit. 😊

Drop z minibossů

Na konci naší farmící trasy na nás čeká Kovář Benkay, který jakožto neobyčejný miniboss dropuje více neobyčejných předmětů a také drahokamy.

Kovář Benkay a jeho posluhovači

Na následující minimapě je znázorněna trasa, kterou absolvuji při farmení včetně místa, na kterém lze přeskočit (proskočit) stěnou. Pohybujeme se ve fantasy videohře. Následky skoku šipky do pětadvacet centimetrů tlusté kamenné stěny nejsou pro naše postavy (většinou) fatální. Po doběhnutí kola vždy přeskočím na jinou obtížnost Teganova útočiště.

Trasa pro farmení Teganova útočiště
%d bloggers like this: