Menu Zavřeno

Farmení na Draganově eventu

Šestá iterace Draganova eventu pozměnila jeho podobu známého eventu. V tomto příspěvku si proto představíme některé z věcí, které jdou v rámci eventu farmit.

Mocné zakleté perly

Mocné zakleté perly, zvané též jako červené perly, jsou potřebné pro splnění třetí a čtvrté postupové lišty. Nejčastěji je získáme z truhlice za vyčištění 80% mapy, starožitné truhly za splnění opakovatelného úkolu na mapě a truhlic herních tříd.

Osobně je nejčastěji farmím na Draganových vykopávkách na bolestivé obtížnosti. Jedná se o menší mapu, kterou lze proběhnout a pobít poměrně rychle (tj. vyčistit 80% mapy není problémem). Zároveň se přitom jednoduše splní i úkol pro otevření starožitné truhly, která nám poskytne další možnost na drop další červené perly.

Klíče k amforám

Klíče k amforám nám umožňují otevřít slavnostní amfory během eventů a získat tak nejenom generický drop a drakeny, ale i postup do akce a další užitečné eventové předměty. Oproti minulé iteraci Draganova návratu byl jejich drop osekán, protože již nepadají z truhlice za vyčištění 80% mapy. I tak však jdou do jisté míry farmit, a to například z truhlic herních tříd.

Truhlice herních tříd

Truhlice herních tříd se nacházejí v elementárních dungeonech dostupných z Hradu Krákor (Temné pastviny, Sirnatá poušť, Draganovy vykopávky, Železný les v noci) a dvou bonusových mapách (Mystras v noci a Divoký les v noci). Truhly se objevují jen a pouze pokud jsou hráči ve skupině a na stejné instanci mapy. Pro zničení těchto truhlic potřebujeme speciální esenci duší, kterou můžeme dropnout na výše uvedených mapách či koupit za temné mince.

Truhlice herních tříd

Následující minimapa znázorňuje polohu truhel herních tříd na Draganových vykopávkách. Přehled pozic na ostatních mapách můžete nalézt zde.

Draganovy vykopávky – truhlice herních tříd

Runy skupinového efektu

Runy skupinového efektu mohou vylepšit naše skupinové efekty. Získat je můžeme z truhel herních tříd. Nejvhodnější je sestavit si skupinu ze všech herních tříd a maximalizovat tak množství rozbitých truhel.

%d bloggers like this: