Menu Zavřeno

FAQ k novému Poraz neporazitelné

V posledních dnech se množí otázky ohledně nadcházejícího eventu Poraz neporazitelné (a rozdílům oproti předchozí verzi eventu). Rozhodl jsem se proto sepsat FAQ (Často kladené otázky) k XVI. iteraci této akce.

Jak dlouho bude event trvat?

Šestnáctá iterace Poraz neporazitelné, která nás čeká, bude trvat 7 dní.

Slyšel jsem, že během tohoto Poraz neporazitelné budou nějaké individuální postupové lišty. Co to znamená?

Každý hráč bude mít odlišné postupové lišty v závislosti na svém levelu a množství bodů úspěchů. Kategorie pro body úspěchy jsou:

 • Level 55, méně než 5 000 bodů úspěchů
 • Level 55, mezi 5 000 a 7 000 bodů úspěchů
 • Level 55, více než 7 000 bodů úspěchů

Kde zjistím kolik mám bodů úspěchů?

Množství bodů úspěchů zjistíme v deníku (klávesa Q) pod záložkou Úspěchy.

Množství bodů úspěchu

Změnili se od minule nějak ceny portů na cirkus či k bossům?

Ne, ceny zůstaly stejné jako při XV. iteraci eventu.

Měnilo se nějak množství postupových lišt a postupu?

Ano, každý má nyní dvě postupové lišty. Zároveň došlo k úpravě postupu za jednotlivé obtížnosti. Pokud vás zajímá, kolik sférických fragmentů budete zhruba potřebovat, vytvořil jsem základní přepočet pro čtyři nejčastější způsoby plnění eventu (cirkus+boss+doupě, boss+doupě, cirkus+boss a pouze port bosse). Vše je přepočítáno pro level 55 s více než 7k bodů úspěchů, což znamená, že obě postupové lišty mají dohromady 60k postupu.

Potřebné množství SF pro jednotlivé metody plnění eventu (>7k bodů úspěchů)

Co jsou to ty truhly neohrožených?

Truhly neohrožených se nacházejí na eventové mapě Cirkus Monstroruum. Nalezneme je v dřevěné, bronzové, stříbrné a zlaté (heroické) kvalitě. Pro jejich otevření potřebujeme klíče neohrožených a každá truhla obsahuje jednu ze čtyř jackpotových odměn. Od každého druhu můžeme otevřít až čtyři truhly.

Padají klíče neohrožených z bossů?

Ne, klíče neohrožených jsou nyní pouze součástí postupových lišt. Z bossů, jak tomu bylo minule, již nepadají.

Jaké truhly se mi vyplatí otevírat?

To, jaké truhly se vyplatí otevírat, je víceméně individuální věc. Velmi užitečné jsou stříbrné truhly pro klenot povzbuzení a klenot přínosu. Nikdy neurazí ani heroické truhly s měšcem královských a univerzální runou a drahokamem.

Odměny v jednotlivých truhlách

2 Comments

 1. Bedny neohrožených

  Byly nějaké změny i ohledně množství otevřených truhel NEOHROŽENÝCH – ve smyslu limitované pouze na 4 kusy…nebo je množství omezené na množství klíčů ( pokud někomu zůstali navíc) tak jak bylo v předešlé akci DTU?

  • Amperion

   Truhly neohrožených jsou stále limitovány na čtyři od každého druhu. Takže člověk může otevřít například pouze čtyři heroické truhly. Pokud někomu zůstaly klíče z minula, může pochopitelně přebytečné klíče investovat třeba do stříbrných truhel.

Komentáře nejsou povoleny.

%d bloggers like this: