Menu Zavřeno

Facebooková stránka webu

Chcete být vždy informovaní o tom co je nového na webu? Chcete být v centru dění a mít možnost komentovat nejnovější obsah na webu? Chcete vědět co se zrovna připravuje a co je v plánu? Pro tyto účely jsem vytvořil novou facebookovou stránku webu!

Být vždy v obraze a vědět co je zrovna nového či co se připravuje není vždy nejjednodušší. Proto jsem vytvořil tuto facebookovou stránku webu, na které se budou objevovat informace například o připravovaném obsahu, o tom co se zrovna děje, o nových příspěvcích které vyšly, o nových stránkách které vyšly atd.

Stránku můžete označit tlačítkem „To se mi líbí“. V tu chvíli se vám budou nové příspěvky z webu objevovat na hlavní stránce a budete k nim tedy mít nejrychlejší přístup. V případě, že označíte stránku tlačítkem „Sleduji“, tak vám navíc přijde i upozornění na nové příspěvky, takže budete o novinkách vědět ještě rychleji!

V komentářích pod jednotlivými příspěvky můžete diskutovat (ale věcně a slušně, spam a nevhodné, např. rasistické či sexuální příspěvky, budu kontrolovat, odstraňovat a jejich autory banovat).

Zvolil jsem raději formu facebookové stránky namísto uzavřené facebookové skupiny, jelikož mnoho z nás (mně nevyjímaje) si přeje ponechat svou reálnou identitu skrytou. Navíc facebookové skupiny, ve kterých se již nacházím, se díky mé tvorbě mohou zdát „přehlcené“. Členům facebookových skupin gild Atlantští LORDI a Pohodáři bych rád vzkázal, že se nemusí bát. Do jednotlivých skupin budu každý týden přidávat přehled nového obsahu + důležitý nový obsah jako překlady oznámení, rozpisy akcí či průvodce eventy a novinky budu přidávat jako separátní příspěvky.

Pochopitelně můžete využít i odběru novinek prostřednictvím emailové adresy. Toto je jen možnost zvlášť jak mít přístup k novým informacím a být v kontaktu s almanachem.

Odkaz na facebookovou stránku:
https://www.facebook.com/dsoalmanach

%d bloggers like this: