Menu Zavřeno

DracaniaDNES – nový podcast ze světa Drakensang Online

DracaniaDNES, nejnovější podcast o Drakensang Online, se prezentuje drakanijské veřejnosti. Každých čtrnáct dní se můžete těšit na nové epizody, ve kterých budu hovořit o aktuálním dění ze světa Drakensang Online a DSO almanachu.

Drazí čtenáři,

za pár dní oslaví Amperionův almanach jeden rok své činnosti. K této příležitosti jsem se rozhodl splnit si jeden ze svých „menších“ snů, a to spustit podcast s tématikou Drakensang Online.

A co bude náplní takového vysílání?

V krátkých deseti až patnáctiminutových epizodách budu hovořit o nejaktuálnějším dění ve světě Drakensang Online a DSO almanachu. Rozeberu nové informace, poskytnu vhled do zákulisí almanachu (včetně toho, co se připravuje a případně bude připravovat), zodpovím některé otázky ze strany komunity a pokusím se poskytnout tipy a triky, které vám pomohou při vaší cestě Dracanii.

Výhodou těchto podcastů je především jejich možnost poslechu při různých činnostech. Osobně je poslouchám například při cestování či monotónním farmení materi a dalších klíčových komodit.

DracaniaDNES bude šířena prostřednictvím almanachu a jeho sociálních sítí. Poslouchat můžete ať už ve webové rozhraní, desktopové či mobilní aplikaci následujících platforem:

Zároveň by brzy měl být dostupný i na:

  • Apple Podcasts
  • Google Podcasts
  • Breaker
  • Castbox
  • Overcast
  • RadioPublic

První díl, který slouží jakožto upoutávka na celou show, je už vydaný, tak neváhejte, nasaďte sluchátka a poddejte se mému hlasu.

Věřím tomu, že si nový podcast užijete stejně jako si já užívám jeho tvorbu.

Na slyšenou příště!

Amperion

%d bloggers like this: