Menu Zavřeno

Chcete být stále v obraze dění? Odebírejte a sledujte informační kanály almanachu!

Almanach už je tu s námi nějaký ten pátek (shodou okolností byl skutečně založen v pátek) a za tu dobu jsem už mnohokrát čelil problému, jak informovat jeho návštěvníky o nejnovějších příspěvcích z prostředí Dracanie. V tomto článku si proto představíme některé způsoby, jak být stále v obraze dění.

Emailový newsletter

Email neboli elektronická pošta, je pojem, který už plně pronikl do našich každodenních životů. Věděli jste však, že můžete odebírat nové příspěvky almanachu právě prostřednictvím emailu?

A dokonce to není nic těžkého. Stačí jen do pole na spodu almanachu zadat emailovou adresu na kterou si přejete zasílat novinky a budou vám chodit upozornění na nové příspěvky.

Trošku to připomíná doby, kdy malý chlapci roznášeli po sousedství ráno denní tisk. Jen s tím rozdílem, že newsletter se neobjeví u vašich domovních dveří na konci týdne a nebude chtít dolar a dvacet centů za zprostředkovaně služby.

Facebooková stránka almanachu

Všimli jste si malé modré ikonky facebooku v hlavičce almanachu? Jejím rozkliknutím se dostanete na naší facebookovou stránku, na které se vždy objevují upozornění na všechny příspěvky (a to i včetně nových stránek a návodů, které se bohužel prostřednictvím emailové newsletteru rozesílat nemohou). Když už tam tedy zavítáte, tak proč tam nedat „sledování“. A od sledování už je to jen malý krůček k tomu dát stránce „like“ za předpokladu, že se vám almanach líbí. Mně to udělá radost a vy dostanete přístup k nejnovějšímu obsahu. To je dobrý obchod, ne?

Ikonka facebookové stránky almanachu v hlavičce stránky

Další informační kanály almanachu?

Do budoucna připravuji další komunikační kanály, prostřednictvím nichž můžete být v dosahu almanachu. Aktuálně přichází na mysl například vytvoření serveru na Discordu určeném pro sdílení nového obsahu a případnou diskuzi.

%d bloggers like this: