Menu Zavřeno

Almanach po nahrání CE

Příspěvek o almanachu po nahrání rozšíření hry.

Drazí čtenáři almanachu,

vzhledem k nadcházejícímu rozšíření bude třeba velkou část almanachu přepracovat a aktualizovat, což mi zabere čas a energii (značné množství času a energie). Rád bych vás proto předem požádal o trpělivost, protože je nepravděpodobné, že hned po nahrání rozšíření naleznete na webu všechny dostupné informace a návody.

Přiznám se, že při prvních nástinech toho, jaké množství práce mne čeká, jsem měl chvilku chuť celý projekt zavrhnout. Bylo by to prostě jednodušší. Jenomže „jednoduché“ a „správné“ nemusí být vždy to stejné. A ve chvílích největších pochybností považuji za nejdůležitější věřit v to, co člověk dělá. Věřím tomu, že almanach pomáhá hráčům se ve světě Drakensang Online lépe orientovat. Dokonce mohu zajít až tak daleko, že jsem o tom přesvědčen, a proto jsem schopen už více než rok pokračovat dál ve své činnosti. A nehodlám se vzdát, ani před tímto herkulovským úkolem. 😊

Proč? Protože mám okolo sebe komunitu lidí, u které věřím, že si klidně nějaký čas na nový obsah počká. Počká, pokud bude mít jistotu, že bude obsah propracovaný a detailní, jak jsou na doposud almanachu zvyklí.

%d bloggers like this: