Menu Zavřeno

5 věcí, které podniknout jako level 100

Hráči se postupně dostávají na maximální level a přemýšlí nad tím, co podniknout dál. Sepsal jsem proto několik věcí, na které se mohou čerstvé stovky zaměřit.

Runové cetky

Runy nám navyšují naše celkové staty a nelze je proto zanedbat. Cetky můžeme dropnout z úctyhodných monster a potřebujeme cetku na levelu 100 a vyšší pro to, abychom v ní mohli otevřít až deset slotů.

Volba drahokamů

Nově můžeme mít drahokamy v různých částech výbavy. Můžeme proto vkládat např. rubíny do torza či kyanity do zbraně. Hráči, kteří preferují obranu budou proto do výbavy vkládat více obranných drahokamů (kyanitů, diamantů a především ametystů). Hráči, kteří se zaměřují převážně na útok budou zase preferovat rubíny, onyxy a případně nové drahokamy na rychlost útoku – zirkonity.

Výběr drahokamů úzce souvisí s očarováními, které vkládáme do předmětu. Pokud se rozhodneme například do torza vložit kyanity, je vhodné hledat torzo s vysokým základem na zbroj a vložit do něj čtyři očarování na hodnotu zbroje u předmětu. Přenášení očarování je nyní skutečně jednoduché a v almanachu naleznete pěkný obrázkový návod.

První výbava

Drahokamy už jsme si vybrali. Teď je třeba získat první výbavu, do které je vložíme. Předměty můžeme získat z poražených protivníků nebo truhel za paklíče. Pro otevírání truhel doporučuji navštívit Velkou poušť, a to buď na obtížnosti Krveprolití (případně Nemilosrdná, pokud nemáme dostatek fragmentů pekelné cesty). Následující mapa zobrazuje případné pozice truhel.

Krvavé truhly

Nové mapy představené v Dark Legacy obsahují na krveprolití speciální výzvu. Vstupte na některou z map, porazte v určitém časovém intervalu krvavá bahna (šampiony) a otevřete krvavé truhly plné odměn. Maximálně můžeme získat pět truhel.

Dávejte pozor, v případě smrti se vyvolá rychlá smrt (šampion), který vám půjde po krku, a to doslovně.

Přetrvávající paměť

Přetrvávající paměti jsou speciální dungeony, které se mohou objevit aktivací víru materi (stojí sto fragmentů materi). Víry nalezneme na nových mapách, nejčastěji na Brigaviku.

Budeme-li mít štěstí, objeví se nám po rozkliknutí víru tento hezký portál do přetrvávající paměti.

Unikáty, které nám na této mapě mohou z krvavých truhel vypadnout, poskytují bonus k některým znalostním talentům (např. pevné zranění obouručními či jednoručními zbraněmi).

Výběr správného společníka

Poslední bonusový tip se týká společníků. Někteří společníci mají nyní zajímavé bonusy. Například Jabax poskytuje nejvyšší bonus ke kritické šance. Loutka Bearacha je zase skvělá pro zranění. Malý trhač je správnou volbou pro rychlost útoku.

%d bloggers like this: