Menu Zavřeno

Měna

Zlaté, stříbrné, bronzové mince

Zlato, stříbro a bronz představují základní měnu ve světě Drakensang Online. Získat jí můžeme prodejem vypadnutých předmětů, z poražených protivníků, plněním úkolů, z truhel a různými dalšími způsoby. 100 bronzových mincí odpovídá jedné stříbrné. 100 stříbrných poté jedné zlaté.

Temné mince

Temné mince můžeme zakoupit v herním obchodě za reálnou měnu (např. česká koruna, euro). Zároveň je získáváme jako odměnu za nějaké úkoly či občas vypadnou na zem z poražených protivníků. Slouží nám pro nákup věcí v obchodu za temné mince.

Komunitní mince

Komunitní mince, zvané též jako Jesse coins, můžeme získat během komunitních akcí, a to především oficiálních Drakensang Online livestreamů. Během těchto streamů může být spuštěn event, který nám umožňuje z úctyhodných bossů v závislosti na obtížnosti dropovat komunitní mince, které pak můžeme směnit u komunitního obchodníka v Kingshillu za zajímavé odměny.

Runy moci

Runy moci získáváme tavením předmětů u kováře. Každý předmět, který nám vypadne má svou hodnotu roztavení, která je závislá na jeho raritě a levelu.

Runy moci nám pak slouží ke zvedání levelu předmětů. Hodnota za pravým rozdělovačem nám určuje, kolik run moci potřebujeme na vylepšení tohoto předmětu z levelu 55 na 56.

Znaky slávy

Znaky slávy získáváme za PvP zápasy a slouží pro nákup předmětů u PvP obchodníka.

Drakeny

Drakeny jsou eventová měna, kterou získáváme z eventů (z postupových lišt a amfor). Potřebujeme je pro nákup předmětů u Gnoba a Sashy na Kingshillském eventovém tržišti.

Pozlacené čtyřlístky

Pozlacené čtyřlístky získáváme z truhel a strážců v tajných doupatech. Slouží nám pro nákup předmětů u Zumpeho.

Fragmenty materi

Fragmenty materi získáváme z protivníků v mezisvětech, potálů materi, truhel po poražení bossů a truhel za žebříčky. Můžeme je použít pro nákup předmětů u obchodníků mezisvěta (před vstupy do jednotlivých mezisvětů) a u Matrony.

Sférické fragmenty

Sférické fragmenty obdržíme z amfor či poražených protivníků. U Thaba je pak můžeme směnit za sférické cesty na eventové mapy.

Kostěné mince

Kostěné mince získáváme z minibossů v Qaizahu či v hlubinách zkázy. Obchodník za kostěné mince v Haraji má pak za ně některé zajímavé předměty.

Upravené crescerity

Upravené crescerity získáme rozložením společníka na ponku (potřebujeme znát recept, který se prodává u Pettyaxe, Emilie či Zumpeho). Slouží nám poté k vylepšení rarity společníků a tím pádem i zlepšení jejich bonusů.

Krystaly pravdy

Krystaly pravdy, které původně sloužili k identifikaci předmětů, jsou nyní měnou, kterou získáváme během výročního eventu a můžeme je pak u Phestose vyměnit za zajímavé předměty jako třeba obušky na piňáty.

%d bloggers like this: