Menu Zavřeno

Kryj si záda

Průvodce úkolovou linií Kryj si záda. Většina screenů byla převzata z DSO Wiki.

Průvodce úkolovou linií Kryj si záda. Většina screenů byla převzata z DSO Wiki.

Přehled úkolů

Kryj si záda (1/6)

První úkol se nám automaticky přijme, pokud máme splněný úkol Od pohromy k ohromení (2/9), level 30 a sebereme ze země přízi, což je surovina potřebná k vytváření plášťů. Úkol nás pošle za Alyonou v Táboře odporu, se kterou si popovídáme o přízi.

Příze
Kryj si záda (1/9)
Odevzdání příze

Poté co si s ní promluvíme po nás Alyona bude chtít abychom jí ukázali 200 příze. Příze padá z monster Dracanie na úrovni 30 a výše nebo z bossů. Osobně doporučuji farmit některého bosse na normální obtížnosti (například Herold pro nižší levely nebo Asar pro vyšší levely), jelikož z bossů padá po pěti příze poměrně často a normální obtížnost nevyžaduje klíče statečnosti.

Kryj si záda (1/6)

Jakmile jí ukážeme 200 příze, tak nás požádá abychom vytvořili plášť.

Složení pláště

Po ukázání pláště obdržíme recept, který nás naučí vytvářet běžné pláště síly a střežení.

Kryj si záda (1/6)

Kryj si záda (2/6)

Druhý úkol nás naučí techniku párání pláště. která nám umožní vzít pláště (nikoli však unikátní) a rozpárat je, abychom získali zpět přízi.

Kryj si záda (2/6)
Párání pláště
Kryj si záda (2/6)

Kryj si záda (3/6)

Tisíc přízí je třetím úkolem a jedná se pravděpodobně o nejtěžší úkol celé linie Kryj si záda. Nicméně odměnou za něj je nám recept na výrobu pokročilých plášťů. Pro farmení příze opět doporučuji některého bosse na normální obtížnost.

Kryj si záda (3/6)

Jakmile nasbíráme potřebnou přízi, tak nás Alyona požádá o to abychom na ponku složili pět plášťů střežení a síly.

Vytvoření plášťů síly a střežení
Kryj si záda (3/6)

Kryj si záda (4/6)

Čtvrtý úkol nás zavede do Jarlshofnu kde ukážeme Roxaně 25 příze a naučíme se za to jak vylepšit stupeň pláště (nikoli však unikátního).

Kryj si záda (4/6)

Poté co jí ukážeme přízi nás požádá abychom vylepšili stupeň nějakého pláště síly či pláště střežení. Pláště síly vyžadují pro zvednutí stupně zbraně, pláště střežení zase torza.

Zvednutí stupně pláště
Kryj si záda (4/6)

Kryj si záda (5/6)

Pátý úkol nás zavede za Kolyaxem do Hiraji. Ukážeme mu 20 dvacet příze a na oplátku nám předvede postup výroby zlaté příze, která je potřebná pro práci s unikátními plášti.

Kryj si záda (5/6)
Úkol na vytvoření zlaté příze
Vytvoření zlaté příze na ponku
Kryj si záda (5/6)

Kryj si záda (6/6)

Poslední úkol u Kolyaxe po nás bude vyžadovat 50 zlaté příze. Odměnou nám bude recept, který nás naučí vyrábět unikátní pláště.

Kryj si záda (6/6)
Kryj si záda (6/6)
%d bloggers like this: