Menu Zavřeno

War – Temný pán kritického včelstva

Q4 set u wara byl dříve odsuzovaným pro nedostatečné zranění a nalezl uplatnění pouze v aréně kde způsoboval těžká krvácení protivníkům. Nicméně přidáním skupinového talentu Brutální krvavý úder, který umožňuje warům léčit své spoluhráče a sami sebe, dostává tento set nový nádech.

screen z EN forum Drakensang Online (29. 2. 2018)

Dnes se společně podíváme na jeden netradiční build, který si vymyslel jeden war na EN fóru hry. Založený je převážně na Q4 setu doplněného, budete se divit, ale temnou zbrojí!

Temná zbroj je tak trošku přežitek ze starých časů, kdy se jednalo vedle Sargona k jednu z nejlepších dostupných možností. Nyní můžeme stále temnou zbroj pořídit u Gnoba během speciální nabídky, nicméně je to značná investice, neb je třeba všechny části vytáhnout ze stupně 0. Jednotlivé části navyšují pevnou hodnotou šanci na kritik, tato sestava navíc využívá tří částí z tohoto setu, což zvyšuje ještě hodnotu kritických zásahů o +10% a zranění o +15%.

Hráč zároveň využívá Krvavý zub což je opět jeden ze starších unikátů, který lze nyní získat rovněž od Gnoba a v jedinečném očarování zvyšuje hodnotu kritických zásahů o +10%. Další navýšení kritiku o 10% je v kombinaci Mrazivého pavučinového pláště a Zlověstné pavoučí ozdoby. Jednotlivé části Q4 setu rovněž zvyšují šanci na kritický zásah stejně jako Krakenův amulet.

A k čemu, že je šance na kritik tak důležitá? Odpověď je prostá, pokud war kritne s Brutálním obloukovým úderem (bílá otočka), tak vyléčí všechny nejen sebe, ale i své spoluhráče v dosahu. Válečník ohánějící se hřeby pobitou palicí se pak stává nepostradatelnou součástí skupiny snižující své skupině spotřebu elixírů a plně podporující své spoluhráče nemluvě o velkém množství zranění způsobeného krvácením. Q4 war se může stát nejlepším parťákem pro spoluhraní. Doporučuje 9/10 Amperionů!

pozn. Amperiona:
Osobně jsem rád, že se i Q4 setu dostává nějakého uznání a objevuje se více a více hráčů, kteří tento herní styl zkouší. Není to špatná volba a nabízí to hráči možnost vyniknout skloubením něčeho užitečného (léčení, a to nejen sebe, ale i ostatních) s velkým množstvím přetrvávajících škod. Je pravdou, že tento set může oproti Q7 setu ztrácet při boji s bossem, ale zranění od ostatních herních tříd zpravidla převyšuje zranění válečníka a proto je někdy užitečnější investovat do větší podpory skupiny. Talent léčení z bílé otočky je dokonce tak populární, že můžeme vidět i wary využíjící Q7 set a stále používající tuto schopnost.
R220 zároveň ztížil hru zvýšením obranných statů bosse, můžeme tedy předpokládat vzestup Q4 warů s léčením pro skupinu?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d bloggers like this: