Menu Zavřeno

War – Strážce chrámu s pekelnou palicí

V poslední době začíná být poměrně „trendy“ rozbíjet set Lovce čarodějnic. Tohoto se držel i autor dnešního buildu, který se rozhodl využít ne tak známý „set chrámového strážce“.

screen opatřen z videa hráče

Hned na úvod musíme poznamenat, že existuje několik variací torza – Srdce strážce chrámu. Varianta kterou zvolil autor dnešní sestavy lze získat v Kolébce života a zvyšuje body života o 6%. Ostatní torza většinou zvyšují hodnoty specifických elementárních odolností.

Další částí setu Strážce chrámu, kterou tento hráč využívá jsou nárameníky, které zvyšují hodnotu zbroje u předmětů o 36% což z nich dělá nejlepší obranná ramena ve hře. Když k tomu připočteme fakt, že tato ramena lze a je vhodné je přeponkovat čímž dojde k dalšímu navýšení obranných statů.

Vše je doplněno obligátní palicí z Herolda. Set Lovce čarodějnic nám zde nahrazuje stackovací opasek. Standardní je i volba tří částí z kostky pro navýšení kritického zranění. Toto se velmi hodí v situaci kdy hráč hraje solo.

pozn. Amperiona:
Dnes jsme se podívali na zajímavou náhradu za set Lovce čarodějnic. Většina hráčů mnohdy zapomíná na to, že poměrně důležitá je i obrana, nikoli jen útok. Toto obzvláště platí u warů, kteří jsou nuceni monstrům čelit tváří v tvář a zamažou se přitom od krve, nejen protivníků, častěji a více než ostatní.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d bloggers like this: