Menu Zavřeno

War – Pekelná sbíječka

Dnes se podíváme na wara, který by se v klidu mohl přihlásit na post bubeníka některé heavy metalové hudební skupiny a jistě by v tom po aktivaci Q7 buffu a použití schopnosti Drtivý úder byl vynikající.

screen z DE forum Drakensang Online (22. 7. 2019)

Někteří z vás možná poznali tento screen, neb autorem dnešního buildu není nikdo jiný, než jeden známější německý YouTuber natáčející videa z prostředí DSO. Zajímavé na jeho buildu využití stackovacího opasku nad dvěma částmi setu Lovce čarodějnic. Toto mu umožňuje navýšit rychlost útoku o dalších 10% stejně jakožto snížit náročnost a závislost na drakenových jádrech.

Hráč zde využil volnosti v rámci prstenu a zvolil Dotek zármutku. Jedná se o jeden z prstenů Dračího setu, který se prodává u Gnoba při vybraných příležitostech. Jedinečné očarování tohoto předmětu je navýšení zranění o +6%, ale je třeba do něj investovat jádra a vytáhnout jej ze stupně 0 na stupeň 8. Představuje zajímavou alternativu ke standardně hranému prstenu z kostky.

Můžeme si zde všimnout velmi často se opakujícího motivu ozdoby z Magotiny a pláště hrdiny pro maximalizování zranění.

pozn. Amperiona:
Myšlenka použít stackovací opasek nad dvěma částmi ze setu Lovce čarodějnic je opravdu zajímavá. Když k tomu připočteme +50% rychlosti útoku z Q7 setu u wara, tak vzniká opravdu nebezpečný war.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d bloggers like this: