Menu Zavřeno

War – Okovaná palice na čarodějnice

Dnes se společně podíváme na zajímavý build pro Q4 wara. Je pravda, že tento set si získává dost pozornosti díky skupinovému efektu brutální krvavý úder a můžeme jej proto dnes vidět častěji.

screen z Discordu

Mezi wary vždy panovala řevnivost mezi uživateli Q4 a Q7 setu přičemž dlouhou dobu se o Q4 setu říkalo, že byl jen a pouze do arény. Nyní jsme však v době osvícenecké, kdy se na věci, které jsou hluboce zakořeněné tolik nehledí a namísto toho dostáváme mnohem více volnosti myšlení.

Největší rozmach Q4 warů přišel se zavedením skupinového talentu schopnosti Brutální krvavý úder, který umožňoval hráči po použití této schopnosti a kritnutí minimálně jedné potvory vyléčit všechny spojence v dosahu otočky. Toto léčení se časem ukázalo jako velmi užitečné a efektivní pro skupinu a war se tedy stal stabilním základem, který držel skupinu pospolu, ale především nazivu.

V této sestavě proto vidíme obě dvě časti Q4 setu, přičemž je nutno poznamenat, že jednotlivé části setu zvyšují hodnotu kritických zásahů. Toto ještě navíc navyšuje plášť síly.

Dále se zde nachází typický Dragan, který je neodmyslitelnou součástí výbavy každého damagera.

Charakteristickým motivem jsou i tři části setu z kostky, které navyšují kritické zranění o 25%.

V neposlední řadě je třeba zmínit dvě části setu Lovce čarodějnic pro navýšení rychlosti útoku. Dragan zde pak mohl být poskládán jakožto helma, rukavice a boty. Toto nám poskytlo volnost prstenů kde je zvoleno dvou prstenů z kostky pro navýšení hodnoty zbroje. Pto vysvětlení tohoto rozhodnutí je třeba si uvědomit, že ve hře není tolik prstenů, které by krom kostky stály za to. Další možností je i Mortisova pečeť smrti, ale ta postrádá body života.

pozn. Amperiona:
Osobně mohu sám za sebe říct, že se jedná o opravdu zajímavou sestavu. Mám tu čest, že mou spoluhráčkou je právě Q4 bojovnice, což má příjemný efekt léčení což mi osobně umožňuje hrát dost agresivně a pozicovat se tak jak bych neměl s tím, že se nemusím bát o své přežití. Na tomto buildu bych upravil maximálně volbu druhého prstenu. Hodnota zbroje navíc je fajn nicméně například Dotek zármutku pro zvýšené zranění o 6% by také nemusel být špatný

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d bloggers like this: