Menu Zavřeno

War – Chrámový tank

V naší sérii týkající se inspirativních buildů a netradičních sestav jsme se doposud nevěnovali jedné herní roli – warům (tankům). Společně se dnes podíváme na tohoto atypického německého wara.

screen z DE forum Drakensang Online (8. 3. 2019)

Tankové, kdysi nutná součást skupiny, dnes mnohdy přirovnávaní k „přívěskům“ či „brzdám skupiny“ nabyli v rámci R220 opět na vážnosti a kvůli zvýšení obtížnosti jednotlivých bossů se najdou skupiny, které do svých řad chtějí opět tyto ochránce skupiny.

Autor dnešního buildu se od ostatních warů odlišuje tím, že využívá helmy strážce chrámu (zvyšuje hodnotu zbroje u předmětu o 10%) a zároveň má i torzo tohoto setu zvyšující hodnotu odolností. Helma je zajímavou volbou oproti typické Heredurově helmě a využívá kyanitů (které se místo ramen dají dát do helmy).

Odchylku můžeme najít v plášti, který zvyšuje body života. Zpozorovat můžeme i dvě části Matyldina setu zvyšujícího body života. Toto doplněno o Artayinu pečeť života a set z kostky vytváří skutečně zajímavou a netradiční synergii.

pozn. Amperiona:
Myšlenka využití pouhých dvou částí setu z vdovy je zajímavá. Osobně bych preferoval tři části, neb při dvou dochází ke ztrátě na účinnosti blokování (stejně jako u zbroje a odolností). Nicméně je zajímavé zamyslet se nad využitím regionálních setů kterým není doposud věnována velká pozornost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d bloggers like this: