Menu Zavřeno

Ranger – Rozptýlené včelstvo

Rangerové bez Q7 setu jsou nepoužitelní… blah, blah, blah, kecy, prdy, beďary. Nemusí to být úplně pravda. Jedinou pravdou je, že rangery například s Q4 tak často nevidíme, ale neznamená to, že celý set je absolutně nepoužitelný. Proto se dnes podíváme na jednoho rangera, který se rozhodl tomuto setu zachovat věrnost.

screen z YT videa hráče (22. 7. 2019)

Hlavní výhodu, kterou nám Q4 set poskytuje je skutečnost, že Rozptylová střela způsobuje zranění o hodnotě 200% základního zranění a mění schopnost Dravý pták na roj včel, který omráčí všechny protivníky v místě dopadu. Jednotlivé části zároveň zvedají hodnotu kritických zásahů.

Zajímavé je využití CuChulainova torza a Q5 ramen, které snižují spotřebu zdrojů. Torzo 15% a ramena o 10%, zároveň má tento hráč 19% skrze rukavice, což mu umožňuje používat schopnosti náročné na zdroje (například Výbušný šíp) s menší spotřebou zdrojů. Většina hráčů s Q7 setem totiž mnohdy zapomíná, že výbušňáky stojí 66 koncentrace každý. Chceme-li tuto schopnost používat i s jinými sety, tak není od věci zaměřit se také sníženou spotřebu. S touto sestavou dávají CuChulain a Q5 ramena smysl.

Můžeme si povšimnout standardní kombinace pro rangery – tři části z kostky (prsten, ozdoba, amulet) pro zvýšené kritické zranění.

pozn. Amperiona:
Netradiční a zajímavý build, který využívá dobře tinktury efektivity (navýšení hodnoty zdrojů). Je pravdou, že s Q7 nemůžeme srovnávat co se týká burstu, nicméně přetrvávající škody z krvácení jsou zajímavé a rozhodně se jim nedá přisoudit cedulka „Nepoužitelné“.

1 Comment

  1. Falstaff

    Stejně jako většina rangerů jsem odhodil do propadliště dějin Q4 set a přešel na Q7. Ale toto je použitelné i v dnešních podmínkách myslím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d bloggers like this: