Menu Zavřeno

Mage – Rychle a krvavě

Rusko je země mnoha možností. Vedle medvědů jezdících na jednokolce zde můžeme narazit i na původce tohoto netradičního mága, který se rozhodl poskládat svou herní postavu opravdu netradičním způsobem na který se dnes podíváme.

screen z RU fóra Drakensang Online (23. 6. 2019)

Principem této herní sestavy je využití Krvavé runové hole v kombinaci s krvavým runovým amuletem a opaskem pro navýšení rychlosti útoku a regeneraci bodů života při sebrání sféry života. Toto je poté doplněno o dva Mortisovy prsteny pro další navýšení rychlosti útoku.

Pro mágy je v současné době také důležité mít navýšené množství many, první ze způsobů jak toho dosáhnout je využití Grimmagova roucha, druhým způsobem je využit čtyři části setu Lovce čarodějnic.

Tento mág se rozhodl pro první z možností, takže měl možnost přidat k tomu Q5 ramena snižující spotřebu zdrojů a zvyšující rychlost útoku. Zároveň se zde otevírala možnost tato ramena přeponkovat pro drastické navýšení zbroje, která je hodně poznat při využití Grimmagova roucha.

Plášť hrdiny je zde zvolen pro svou rychlost útoku a ozdoba z Magotiny dodává této sestavě zranění navíc.

pozn. Amperiona:
Osobně si myslím, že se jedná o dost punkovou sestavu. Rychlost, které zde bylo dosaženo je vysoká, nicméně vše jde na úkor nižšího množství životů (zde dosaženo skrze runy a možná částečně naponkovaného amuletu na životy). Nicméně je to neotřelá myšlenka, která může stát za to vyzkoušet.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d bloggers like this: