Menu Zavřeno

Mage – Mrazivý kamenný pohled

Dnes se společně podíváme na experimentální sestavu jednoho čaroděje kruhu, která je opravdu jedinečná. Tohle bez dozoru rozhodně nezkoušejte!

screen od autora buildu

Bystřejší z vás již poznali autora tohoto buildu nicméně dnes se podíváme na mága, který se rozhodl, že využije nového pláště z Medusy (Licoměrná trofej), který po využití schopnosti Portál způsobí, že všechna monstra v okolí zkamení na tři sekundy. Poněkud škoda je skutečnost, že některé z animací (například když ohnivý miniboss připravuje svůj výbuch, tak jej jde běžně omráčit či zamrazit, ale nejde jej přerušit zkameněním) jsou vůči tomuto plášťi neovlivněné

Vzhledem k tomu, že je efekt pláště se spoušťí schopností Portál, tak bylo zajímavé zvolit Grimmagovu ztracenou hůlku, která snižuje cooldown portálu o 25%. Obecně má tato sestava za cíl co nejvyšší ochromení protivníků které povede k jejich ohromení.

Zbytek sestavy tvoří tři části z Dragana (rukavice, boty a prsten). Prsten zde byl vybrán záměrně jelikož helma by navyšovala zranění obouručními zbraněmi což by zde bylo navyužito. Dragan je však stále nutností pro hráče všechny hráče díky své rychlosti pohybu a zranění zbraněmi.

Dále si můžeme povšimnout Q8 torza a ozdoby, které umožňují hráči namísto jedné ledové střely vypustit proud tří střel, které protivníka zpomalí a způsobují efekt Věčné opovržení, který snižuje spotřebu zdrojů na Ledové koule a Úderu blesku až o 30. Celkem hezky se to páruje s talentem u jednoručních zbraní, který snižuje spotřebu zdrojů na schopnostech při poražení protivníků.

Autor zkouší nyní experimentovat s třemi částmi ze setu Lovce čarodějnic nicméně do budoucna je zde plánovaná změna na stackovací opasek a ramena z Emílie pro snížení cooldownu na vortex o 20%, alternativou mohou být ještě ramena z Q5 jelikož snížení spotřeby zdrojů a rychlost útoku se vždy hodí. Dojde zde pak k uvolnění helmy, takže budou vymeňeny Draganovy boty za Draganovu helmu a využity boty z Q9 pro otravující sféry.

Poměrně složitá byla volba předmětu do vedlejší ruky. Jediné co se zde nabízí je některá z koulí – například Hádanka. Zde je vybraná Jízlivá kniha, která je zvolena pro navýšení rychlosti útoku. V plánu je také otestovat Heredurův set či kouli od Gnoba, protože házet meteority které s využitím Q7 rukavic na 4 sekundy omračují a díky talentum jsou zdarma je hodně punkové.

pozn. Amperiona
Zatím je tento alternativní build docela zajímavý nicméně bude ještě třeba vyzkoušet a doladit mnoho detailů než jej půjde v klidu hrát.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d bloggers like this: