Menu Zavřeno

Mage – Led zbarvený krví

Většinou se setkáváme s tím, že mágové hrající Zbraň z krvavého mága využívají Grimmagovo roucho či čtyři části ze setu Lovce čarodějnic pro navýšení many. Tento mág se však rozhodl přistoupit k tomu odlišně.

Měl jsem možnost si s tímto mágem pohovořit osobně na téma využití Krvavé runové hole za což mu děkuji.

Tato zbraň začíná být v poslední době poměrně oblíbenou volbou mnoha čáryfuků. Ptáte se proč? Odpověď na tuto otázku je prostá, je jí volnost v budování výbavy. Většina mágů se rozhoduje pro navýšení many, ale autor dnešní sestavy se rozhodl využít zvýšené rychlosti útoku k tomu aby spamovaly ledové střely z Q8 setu.

Q8 set za mága se zde moc často neprezentuje a proto mu věnujeme pozornost. Jeho hlavním efektem je proměna jedné ledové střely na tři ledové střely, přičemž každá střela dává 30% základního zranění. Efekt torza zároveň způsobuje, že za každého zasazené ledovou střelou se nám snižuje spotřeba many na ledovou kouli a úder blesku o 6 many na maximální snížení spotřeby o 30 many. Zároveň setový bonus zdvojnásobuje dobu trvání efektu Námraza. Trojité ledové střely se zároveň dobře párují s talentem Ledové střely za 3 body (snižuje cooldown Ledového poryvu a Ledové novy o 0,5 sekund za každý kritický zásah). Jak už jste asi postřehli tak devízou Q8 setu u mága je CC (crowd-control).

Krom Q8 setu si zde můžeme všimnout využití Kara setu (helma, ramena, opasek) pro navýšení zranění.

Zbytek sestavy tvoří samostatné předměty (předměty které jsou silné samy o sobě) jako je například Q9 amulet, prsten z kostky a plášť hrdiny který je prý naponkován na zvýšené zranění.

pozn. Amperiona:
Toto je opravdu zajímavá sestava, která může nalézt využití. Osobně se mi velmi líbí vlastnosti Q8 setu který prakticky nepustí protivníky k tělu. Většinou vidíme Q8 set v kombinaci s Q7 setem, ale tato kombinace bohužel nepřipouští Kara set pro navýšení zranění čehož se většinou dosahuje stackovacím opaskem. V kombinaci s krvákem to však jde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d bloggers like this: