Menu Zavřeno

Mage – bleskový čaroděj

Většina mágů v poslední době hraje buď hůl z Krvavého mága či Q7 zbraň, nicméně mágům hrajícím Q4 ještě není konec a dnes se podíváme na jeden ze zajímavých buildů jednoho CZ hráče.

screen z CZ/SK forum Drakensang Online (15. 4. 2019)

Autor dnešního buildu využívá Q4 setu za mága pro zlepšení schopností Úder blesku a Řetězový blesk. Setový bonus vytváří čtyři bleskové výboje z místa dopadu blesku. Jednotlivé části Q4 setu zároveň zvyšují odolnosti vůči blesku a hodnotu kritických zásahů.

Hráč se rozhodl pro využití Grimmagova torza, které zvyšuje regeneraci many a množství many až o 29% nicméně jako protiváhu člověk zaplatí sníženou zbrojí. Nicméně navýšení množství zdrojů je u blesku potřeba, jelikož nevrací manu za zasažené protivníky.

Zajímavé je i poskládání Dragana jakožto helma, rukavice a boty, což umožní mít volné prsteny. Zde je patrná zajímavá volba v kombinaci Doteku zármutku (+6% zranění) a Krvavého zubu (+10% hodnoty kritických zásahů) a společně tyto prsteny zvyšují kritické zranění o +10%.

pozn. Amperiona:
Mágové na blesk jsou dnes ještě stále k vidění, nicméně na této sestavě se mi osobně velmi líbí kombinace prstenů (rozhodně jsou oba prsteny vhodnější než třeba využití Mortisovy pečetě smrti). Alternativou by mohlo být využití Draganova prstenu a 3/4 částí setu Lovce čarodějnic nicméně tato sestava je také zajímavá a efektivní.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d bloggers like this: