Menu Zavřeno

Dwarf – Krev, olej a oheň

Zbraň z Krvavého mága už se na trpaslících nyní tolik nevidí, nicméně trpaslík je vedle čaroděje druhá herní třída, která dokáže tuto zbraň využívat. Společně se dnes podíváme na jednoho z přeživších.

screen z DE fórum Drakensang Online (2. 5. 2019)

Autor dnešního buildu přišel s doopravdy zajímavým přístupem k trpaslíkovi. V dřívějšku byla kulovnice z Krvavého mága častou volbou zbraně pro mnoho trpaslíků. Nicméně v poslední době došlo k tomu, že mnoho trpaslíků přešlo na Q7 (a příležitostně i Q4) sety. Proto je osvěžující vidět jednoho z posledních představitelů tohoto originálního herního stylu.

Hned první věc, která si zasluhuje naši pozornost je využití Q1 setu, což je opravdu neobvyklá volba, kterou většinou dělají hráči kteří nemají poskladaného Dragana. Tento Q1 set u trpaslíka zvyšuje zpomalení olejovou skvrnou o +10% a snižuje odolnosti vůči ohni o 50%, což je zajímavá synergie s talentem trpaslíkovi Rychlé střely za pět bodů, která způsobuje hoření.

Další zajímavostí je výběr Agrashiny drátěné košile (hauberk), která zvyšuje množství páry a regeneraci páry za sekundu. Toto je navíc umocněno využitím Q5 ramen, které snižují spotřebu zdrojů jednotlivých schopností o 10%.

Originální je také výběr amuletu a opasku, který se autor rozhodl rovněž zvolit ze setu Krvavého mága. Toto mu přineslo navýšení životů, regeneraci životů po sebrání sféry života, ale především +20% rychlosti útoku pokud je nad 33% bodů života.

Jedná se o starší build, nicméně se o něm nedá říct, že by patřil do „starého železa“ a rozhodně je zajímavý k zamyšlení.

pozn. Amperiona:
Toto je opravdu zajímavý build, který využívá 3/4 částí Krvavého mága s čímž se člověk často nesetká. Je pravdou, že tento build nebude mít takový burst dmg jako má například standardní kombinace Q7 + Q8, nicméně i tak má své výhody.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d bloggers like this: