Menu Zavřeno

Dwarf – Elektrokola

Elektrokola bývají v poslední době poměrně dobrá vychytávka. Umožňují nám nejenom omračovat monstra, ale zároveň jim způsobovat dlouhodobé přetrvávající zranění. K tomuto nám slouží Q4 set, který se tento autor rozhodl doplnit o Q8 set. Společně se na tuto sestavu dnes podíváme.

screen z PL forum Drakensang Online (28. 7. 2019)

Autor dnešního buildu se rozhodl pro poněkud netradiční sestavou, a tou je Q4 set za trpaslíka. Většina trpaslíků pobíhá po mapách vybavených svými Q7 sety, nicméně jaké jsou výhody Q4 a proč byste se mohli zamyslet nad jejím hraním?

V prvé řadě jsou to mnohem větší tesla elektrické věže, které chycené protivníky omračují a způsobují jim konstantní zranění když jsou v těchto věžích. Pokud jste Donald Trump a rádi stavíte neproniknutelné (a doposud neexistující) zdi, tak může být právě toto možnost pro vás. Postavíte zeď mezi sebou a potvorami a ony se k vám tudíž nedostanou.

Můžeme si povšimnout typického Q8 setu, který způsobuje, že každý třetí projektil Mechanické věže vystřelí ledovou střelu, která zpomaluje protivníky, což není od věci nemluvě o snižování CD všech schopností za každý kritický zásah od trpaslíkových automatických věží.

Hráč mohl zvolit buď volnost prstenů či volnost helmy. Rozhodl se poskládat si Dragana skrze rukavice, boty a prsten (což je charakteristická kombinace hráčů hrajících Q4) a využít helmy ze setu Lovce čarodějnic pro navýšení rychlosti útoku.

pozn. Amperiona:
Q4 trpaslíci jsou dobrým doplňkem skupiny prostřednictvím skupinových bonusů a celkové utility, kterou poskytují a je dobré vidět, že jsou hráči, kteří tomuto setu zachovávají svou věrnost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d bloggers like this: