Menu Zavřeno

Eventy

Eventy, neboli akce, jsou v DSO časově omezené události během kterých mají hráči možnost absolvovat jedinečný herní obsah, který běžně nebývá k dispozici a získávat jedinečné odměny.

Eventy mají své vlastní okno (defaultní klávesa E), které zobrazuje informace o aktuálně probíhajících akcích a těch, které se blíží. Některé eventy mají své vlastní postupové lišty, které mohou hráči plnit a jejichž splněním získají příslušné odměny.

eventové okno

Informace o eventu
Tato sekce shrnuje název eventu a případné shrnutí informací o eventu.

Přehled aktuálních a stávajících eventů
Tato sekce představuje aktuálně probíhající a nadcházející eventy.

Doba trvání eventu
Tato sekce zobrazuje jak dlouho bude event ještě aktivní.

Postupová lišta
Sbíráním bodů do postupové lišty postupně plníme tuto lištu. Po nasbírání potřebného množství postupu obdržíme příslušné odměny

Možné odměny
Ať už z pořážení bossů, otevírání amfor či různých dalších činností, toto jsou odměny, které můžeme získat v rámci příslušného eventu.

Užitečné nabídky
Investicí reálných peněz či temných mincí si můžeme usnadnit plnění eventu.

Tlačítko Start
Stistknutím tohoto tlačítka se přemístíme na eventové tržiště v Kingshillu, kde můžeme přijmout úkoly spojené s eventem.

Jedinečnou měnou, která lze získat za plnění eventů jsou Drakeny. Tuto měnu pak můžeme u Gnoba či Matrony na eventovém tržišti v Kingshillu vyměnit za užitečné předměty jako jsou například runy za drakeny či různé další užitečné věci.

Draken

Seznam zpracovaných eventů
Do této sekce budou průběžně přibývat eventy, respektive informace k eventům. Obsah bude průběžně doplňován.