Menu Zavřeno

Dark Legacy

Veškeré informace o nadcházejícím rozšíření Dark Legacy.

Dark Legacy (zvaná též jako CE) je dlouho očekávané rozšíření hry, které by mělo na produkční servery přijít 3. 12. 2020. Obsahuje nové levely, nové mapy, schopnosti, talenty, drahokamy, runy a spoustu dalšího. Tato stránka shrnuje veškeré doposud známé informace včetně návodů a přehledů nových herních mechanik.

Veškeré informace na této stránce vycházejí z testovacího serveru (verze 245_10). Výsledná podoba rozšíření nemusí být definitivní a může být upravena!

Často kladené otázky

Před každým velkým rozšířením hry má komunita nesčetné množství otázek. Odpovědi na nejčastější z nich naleznete na této stránce. Pokud vás napadnou další zajímavé otázky, nebojte se kontaktovat tvůrce almanachu.

Změny některých předmětů po CE

Některé předměty (zvláště drahokamy, runy a klenoty) budou při nahrávání Dark Legacy automaticky přeměněny. K jakým změnám dojde? Všechny potvrzené informace naleznete přehledně na této stránce.

Další informace od vývojářů odhalily, že dojde i převodu příze, zlaté příze a zušlechťovačů vybavení.

Dark Legacy – známé chyby

Po nahrání rozšíření se objevilo několik chyb. Jejich seznam naleznete zde.

Informace z livestreamů a sociálních médií

V průběhu posledního půl roku jsme se mohli prostřednictvím oficiálních livestreamů a sociálních sítích hry dozvídat informace o nadcházejícím rozšíření. Jejich shrnutí naleznete na této stránce.

Talenty v CE

Nový talentový strom, mechaniky vybavení, které přidává talentové body, aktivní a pasivní talenty, možnost podmanit si elementy a společnými silami spolupracovat ve skupině pro rychlejší nasazení elementárních postihu a samozřejmě možnost specializace vaší herní třídy. To vše a mnohem víc skrývají nové talenty v Dark Legacy.

Runy v CE

Současné stupně run budou přeměněny na nové barevné rarity. Runy se zároveň budou vylepšovat za pomoci nové ingredience – runového prachu, který získáme tavením run. Zajímá vás, kolik prachu získáte a kolik run vědomostí si máte připravit? Tyto informace naleznete v nové stránce Runy v CE.

Pokud vás zajímá, kolik runového prachu budete potřebovat pro vylepšení všech vašich run na legendární úroveň (nová nejvyšší), využijte tuto jednoduchou Kalkulačku runového prachu, jejímž autorem je Nendoran.

Drahokamy v CE

Rozšíření přinese hned několik nových typů drahokamů. Zároveň se drahokamy budou vylepšovat za zářivý prach. Více informací naleznete v kapitole Drahokamy v CE.

Klenoty v CE

Některé původní runy byly předělány na klenoty, které se nyní vkládají do klenotových cetek. Více informací naleznete v kapitole Klenoty v CE.

Předměty v CE

Předměty projdou v rámci Dark Legacy značnými změnami. Nová jedinečná očarování budou poskytovat bonusy k talentům, setové bonusy budou obměněny a předměty budou mít nově i zelené hodnoty očarování. Základní shrnutí naleznete na stránce Předměty v CE.

Nápoje a buffy (připravované)

%d bloggers like this: