Menu Zavřeno

Dark Legacy

Veškeré informace o nadcházejícím rozšíření Dark Legacy.

Dark Legacy (zvaná též jako CE) je dlouho očekávané rozšíření hry, které obsahuje nové levely, nové mapy, schopnosti, talenty, drahokamy, runy a spoustu dalšího. Tato stránka shrnuje veškeré doposud známé informace včetně návodů a přehledů nových herních mechanik.

Často kladené otázky

Před každým velkým rozšířením hry má komunita nesčetné množství otázek. Odpovědi na nejčastější z nich naleznete na této stránce. Pokud vás napadnou další zajímavé otázky, nebojte se kontaktovat tvůrce almanachu.

Změny některých předmětů po CE

Některé předměty (zvláště drahokamy, runy a klenoty) budou při nahrávání Dark Legacy automaticky přeměněny. K jakým změnám dojde? Všechny potvrzené informace naleznete přehledně na této stránce.

Další informace od vývojářů odhalily, že dojde i převodu příze, zlaté příze a zušlechťovačů vybavení.

Dark Legacy – známé chyby

Po nahrání rozšíření se objevilo několik chyb. Jejich seznam naleznete zde.

Informace z livestreamů a sociálních médií

V průběhu posledního půl roku jsme se mohli prostřednictvím oficiálních livestreamů a sociálních sítích hry dozvídat informace o nadcházejícím rozšíření. Jejich shrnutí naleznete na této stránce.

Talenty v CE

Nový talentový strom, mechaniky vybavení, které přidává talentové body, aktivní a pasivní talenty, možnost podmanit si elementy a společnými silami spolupracovat ve skupině pro rychlejší nasazení elementárních postihu a samozřejmě možnost specializace vaší herní třídy. To vše a mnohem víc skrývají nové talenty v Dark Legacy.

Runy v CE

Současné stupně run budou přeměněny na nové barevné rarity. Runy se zároveň budou vylepšovat za pomoci nové ingredience – runového prachu, který získáme tavením run. Zajímá vás, kolik prachu získáte a kolik run vědomostí si máte připravit? Tyto informace naleznete v nové stránce Runy v CE.

Pokud vás zajímá, kolik runového prachu budete potřebovat pro vylepšení všech vašich run na legendární úroveň (nová nejvyšší), využijte tuto jednoduchou Kalkulačku runového prachu, jejímž autorem je Nendoran.

Drahokamy v CE

Rozšíření přinese hned několik nových typů drahokamů. Zároveň se drahokamy budou vylepšovat za zářivý prach. Více informací naleznete v kapitole Drahokamy v CE.

Klenoty v CE

Některé původní runy byly předělány na klenoty, které se nyní vkládají do klenotových cetek. Více informací naleznete v kapitole Klenoty v CE.

Předměty v CE

Předměty projdou v rámci Dark Legacy značnými změnami. Nová jedinečná očarování budou poskytovat bonusy k talentům, setové bonusy budou obměněny a předměty budou mít nově i zelené hodnoty očarování. Základní shrnutí naleznete na stránce Předměty v CE.

Ponkování v CE

Rozšíření hry přichází s novým systémem ponkování, tzv. transferem očarování. Obrázkový návod včetně doplňujících informací naleznete zde.

%d bloggers like this: