Menu Zavřeno

Amulet Helionie

Helionský amulet je amulet, který můžeme získat během akcí Helionské hry a Výroční festival. Jedná se o jedinečný amulet, který lze za využití příslušných surovin přeměnit z bronzového na stříbrný a následně na zlatý. Každé toto vylepšení mu přidá jedno jedinečné očarování. Amulet využívá drakenová jádra. Zlatému amuletu je zároveň třeba dobíjet životnost. Amulet je zajímavý pro svůj bonus ve Zlaté podobě kdy zvedá množství čtyřlístků v dropu o +1.

Pro to abychom mohli s amuletem pracovat potřebujeme příslušné recepty. Tento recept zakoupíte u Matrony za standardní poplatek 25 drakenů.

Bronzový Helionský amulet

Základní amulet, který získáme po splnění příslušného počtu postupu. Tento amulet přidává hodnotu zbroje o +1280.

Stříbrný Helionský amulet

Vylepšením bronzového amuletu získáváme amulet stříbrný. Potřebujeme k tomu 40 zeleného galenitu (farmí se v oblastech Atlantidy, smrtící až pekelná II), 20 zeleného trsnatce (farmí se v dungeonech Dracanie, smrtící až pekelná II), 10 zoxidovaného kamene (padá z bossů Dracanie na bolestivé a trýznivé obtížnosti). Tento amulet přidává hodnotu zbroje o +1280 a hodnotu blokování o 8%.

Stříbrný Helionský amulet

Zlatý Helionský amulet

Vylepšením stříbrného amuletu získáváme amulet zlatý. Potřebujeme k tomu 50 modrého pyritu (farmí se v oblastech Lor’Tacu, pekelná III), 50 modrého trsnatce (farmí se v dungeonech Dracanie, pekelná III) a 30 zeleného vápence (padá z bossů Dracanie na smrtící až pekelné II). Tento amulet přidává hodnotu zbroje o +1280, hodnotu blokování o 8% a množství čtyřlístků v kořisti o +1.

Zlatý Helionský amulet

Oprava Helionského amuletu

doba trvání v Helionském amuletu

Zlatý Helionský amulet je třeba dobít (má dobu životnosti 60 dní, po vypršení této doby amulet zčervená a jeho jedinečná očarování jsou deaktivována) prostřednictvím vybraných surovin. K tomuto potřebujeme modrou láhev, 100x modrou bohyšku (bylina nacházející se v dungeonech Dracanie, pekelná III) a 100x zelený vápenec což je surovina která vypadává z bossů Dracanie na obtížnostech smrtící až pekelná II.
Pro dobití můžeme využít také Lak Leváka Jona, který nám umožňuje amulet jednou dobít bez potřeby příslušných surovin. Tento lak můžeme nalézt v postupové liště eventů.

Dobytí Zlatého Helionského amuletu